Automobilių transporto technologijų praktikos ataskaita


Įvadas. Įmonės veiklos apžvalga. Veiksniai turintys įtakos įmonės veiklos rezultatams. Įmonėje naudojama įranga. Išvados. Literatūra.

Škodos kompaniją, kurią sudaro 6 atstovybės: Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių ir Alytaus. Centrinė atstovybė yra Vilniuje.

UAB ,,HOKLA” yra vakarų Lietuvoje, Klaipėdos mieste. Vietovė yra lengvai atrandama, nes tai vienas iš didesnių Lietuvos miestu. Klaipėdos Škodos centrą galima pasiekti autostrada Vilnius- Klaipėda. Taip pat galima atvažiuoti nuo Palangos bei Šilutės pusės. UAB ,,HOKLA” yra įsikūrusi labai patogioje vietoje. Vienoje iš pagrindinių Klaipėdos gatvių tikslus adresas bendrovės yra Šilutės plentas 19. Klaipėda. Pro autoservisą pravažiuoja didelis automobilių srautas kiekvieną dieną. Automobilių salonas ir autoservisas įsikūręs nuosavose patalpose. Turint galvoje, kad miestas yra įsikūręs palankioje vietoje kuriame šiuo metu yra apie 80000 automobilių galima spręsti, kad ši geografinė padėtis turi didelę įtaką automobilių apsilankymo skaičiui per metus.

Praktikos tikslas: Išanalizuoti UAB ,,HOKLA“veiklos kryptis ir jos darbo ypatumus.

  • Microsoft Word 2344 KB
  • 2015 m.
  • 21 puslapis (2973 žodžiai)
  • Kolegija
  • Julius
  • Automobilių transporto technologijų praktikos ataskaita
    10 - 7 balsai (-ų)
Automobilių transporto technologijų praktikos ataskaita. (2015 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-transporto-technologiju-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 18:10
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo