Automobilių variklių valdymų sistemų diagnostikos ir priežiūros skyriaus vadyba


Įvadas. Uab ,,dora“ automobilių variklių valdymo sistemų diagnostikos ir priežiūros skyriaus vadybinė veikla. Aprašyti automobilių variklių valdymo sistemų diagnostikos ir priežiūros skyriaus verslo sritis. Pateikti automobilių variklių valdymo sistemų diagnostikos ir priežiūros skyriaus rinkodaros planą. Aprašyti automobilių variklių valdymo sistemos diagnostikos ir priežiūros skyriaus teikiamas paslaugas. Išanalizuoti automobilių variklių valdymo sistemų diagnostikos ir priežiūros skyriaus valdymą. Įvertinti automobilių variklių valdymo sistemų diagnostikos ir priežiūros skyriaus rizikos veiksnius. Išanalizuoti Uab ,,dora“ automobilių variklių valdymo sistemų diagnostikos ir priežiūros skyriaus galimybes ir pateikti skyriaus kūrimo planą. Įvertinti Uab ,,dora“ automobilių variklių valdymo sistemų diagnostikos ir priežiūros skyriaus kūrimo planą. Pardavimų, išlaidų ir reikiamų lėšų prognozė. Prognozuojama pelno ataskaita. Prognozuojamas investicijų atsipirkimo laikas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

UAB „Dora" tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, tapti įmone teikiančia aukštos kokybės diagnostikos paslaugas, galinčia aptarnauti įvairių markių automobilius. Kaip ir kiekviena įmonė, taip ir UAB „Dora“ paslaugomis stengsis plėsti savo prekių ir paslaugų asortimentą ieškodama naujų tiekėjų. Ji sąžiningai konkuruos su kitomis įmonėmis; Konkuruodama su kitomis firmomis UAB „Dora" imsis veiksmų, kurie teigiamai nulems paslaugų vartojimą: efektyvi reklama, prieinama kaina, geresnė aptarnavimo kokybė.

2.Diagnostikos paslaugas teikianti įmonė Plungės mieste turi dideles perspektyvas, kadangi tokių paslaugų neteikia šiuo metu nei vienas servisas. Išanalizavus Plungės miesto servisų plėtros sąlygas galima teigti, kad miestelio gyventojai, bei pravažiuojantys vairuotojai noriai naudosis šios įmonės paslaugomis.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 44 KB
  • 2014 m.
  • 18 puslapių (2948 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vacys
  • Automobilių variklių valdymų sistemų diagnostikos ir priežiūros skyriaus vadyba
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilių variklių valdymų sistemų diagnostikos ir priežiūros skyriaus vadyba. (2014 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-varikliu-valdymu-sistemu-diagnostikos-ir-prieziuros-skyriaus-vadyba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 17:08
×