Autonominės traukos riedmenų ūkis ir plėtra


Lokomotyvai referatas. Lokomotyvu referatas. Autonominis traukos riedmuo. Referatas riedmenu prieziura. Traukos riedmenu ukio pletra. Autonomines traukos riedmenu remonto darbai. Autonominė riedmenų trauka. Riedmenu trauka kursinis.

Įvadas. Duotiems darbams atlikti reikalingų lokomotyvų skaičiaus nustatymas prekiniai traukiniai. Keleiviniai traukiniai. Vidutinę paros, mėnesio, metinę bendrą lokomotyvų depo ir atskirų lokomotyvų ridos nustatymas prekiniai lokomotyvai. Keleiviniai lokomotyvai. Remontų ir techninės priežiūros metinės programos apskaičiavimas prekiniai lokomotyvai. Keleiviniai lokomotyvai. Lokomotyvų depo techninių priežiūrų ir remontų darbų apimties nustatymas prekiniai lokomotyvai. Keleiviniai lokomotyvai. Techninių priežiūrų ir remontų programai reikalingų darbuotojų skaičiaus nustatymas prekiniai lokomotyvai. Keleiviniai lokomotyvai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Pasaulinėje transporto sistemoje geležinkelio transportas užima geros pozicijos. Geležinkelio riedmenys pasižymi sąlygiškai maža atmosferos oro tarša ir yra mažiausi lyginamieji krovinių ir keleivių vežimo tarifai.

Lietuvai nuolat tobulėjančiai technikai iš užsienio pirktai naujajai, reikalinga stipri priežiūros ir remonto bazė. Lietuvos pramonei orientuojantis į rinkos ekonomiką, labai aktualūs yra ir remonto klausimai. Palaikyti mašinų ir įrengimų darbingumą brangiai kainuoja, nes sudilusios detalės keičiamos naujomis arba suremontuotais, daug darbo ir lėšų reikia techniniai priežiūrai ir remontui. Atlikus darbų kompleksus atskiros dalys, mašinos, agregatai tampa tvarkingais ir darbingais. Po remonto atkuriamas jų darbinis resursas kad visą eksploatacijos laiką efektyviai veiktų ir butu garantuotas saugus traukinių eismas.

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 80 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (1169 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vovciara
  • Autonominės traukos riedmenų ūkis ir plėtra
    10 - 1 balsai (-ų)
Autonominės traukos riedmenų ūkis ir plėtra. (2012 m. Vasario 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/autonomines-traukos-riedmenu-ukis-ir-pletra.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 21:33
×