Autonominiai šildytuvai Webasto praktikos ataskaita


Įvadas. Praktikos ataskaita. Įmonės statusas. Įmonės valdymo schema. Įmonėje teikiamos paslaugos. Technologinis procesas įmonėje. Automobilio priėmimo organizavimas. Mechaniko darbo organizavimas. Automobilio gražinimas klientui. Darbų sauga. Marketingo klausimai. Autonominių šildytuvų konstrukcija ir tipiniai defektai. Individuali užduotis. Išanalizuoti autonominių šildytuvų konstrukcijas ir tipinius defektus. Šlapi autonominiai šildytuvai (dyzeliniai/benzininiai). Oriniai dujiniai autnominiai šildytuvai. Elektriniai šildytuvai. Tipiniai šildytuvų defektai. Parinkti technologinę remonto ir TP įrangą pagal technines autonominių šildytuvų charakteristikas. Įšvados.

Gausėjant automobilių skaičiui, kyla ir technikos pažanga, atrandami nauji mokslo ir technikos pasiekimai.

Intensyvus europietiškumo skverbimasis į mūsų gyvenimą, bei noras gyventi geriau ir moderniau, įtakoja automobilių parko didėjimą, didinant automobilių konstrukcijų sudėtingumą bei papildomų įrangų diegimą automobiliuose. To pasėkoje būtina vystyti automobilių techninį aptarnavimą, plėsti automobilių remonto tinklą, kurti bei rekonstruoti autoservisus, rengti specialius mokymus darbuotojams, siekti būti geriausiais ir konkuruoti tarp jų.

Lietuvoje automobilių transportas yra viena labiausiai paplitusių transporto šakų. Tai yra jungiamoji grandis vystant tarptautinę prekybą bei užtikrinanti laisvą žmonių bei prekių judėjimą. Pasaulyje gaminami galingi ir ekonomiški, įvairaus dizaino automobiliai. Jie išreklamuojami pažymint juose panaudotas aktyvias ir pasyvias saugos priemones. Viena iš galimų priemonių yra modernių ir efektyvių autonominių šildytuvų diegimas automobiliuose.

Autonominiai šildytuvai yra naudojami automobilio salono orui arba variklį sušildyti, neužkuriant variklio. Nuo autonominių šildytuvų galimgumo priklauso jų kuro sanaudos ir efektyvumas. Kuo šildytuvas galingesnis, tuo greičiau jis šildo ir gali apšildyti didesnio tūrio kabiną ar variklį. Visi autonominio šildytuvo elementai turi būti patikimi, kad užtikrintu aukščiausios kokybės komfortą.

Darbo tikslas: Susipažinti su Autonominių šildytuvų konstrukcijomis, diagnostine įranga ir remontui reikalingais įrankiais.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti autonominių šildytuvų konstrukcijas ir tipinius defektus;

2.Naudojamos įrangos, irankių analizė;

3.Parinkti technologinę remonto ir TP įrangą pagal technines autonominių šildytuvų charakteristikas;

  • Elektrotechnika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1259 KB
  • 2015 m.
  • 23 puslapiai (4084 žodžiai)
  • Kolegija
  • Maksimas
  • Autonominiai šildytuvai Webasto praktikos ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Autonominiai šildytuvai Webasto praktikos ataskaita. (2015 m. Vasario 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/autonominiai-sildytuvai-webasto-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 04:51
×