Autorių teisės ir programinės įrangos apsauga skaidrės


Tikslas. Autorių teisės. Kaip baudžiami asmenys pažeidę autorines teises? Administracinė atsakomybė. Baudžiamoji atsakomybė. Pagrindinės programinės įrangos apsaugos. Komercinė programinė įranga. Bendrojo naudojimo programinė įranga. Laisvojo naudojimo programinė įranga. Kompiuterinių virusų padariniai. Virusų tipai. Kenkėjiškų programų plitimo būdai. Išvados.

Atliko GD-5 studentaiPijus Lydeika ir Tautvydas Kairys.

Parengti referatą kurios tema: autorių teisės ir programinės įrangos apsauga.

Išsiaiškinti kas yra autorių teisės; Kaip baudžiami asmenys pažeidę autorines teises; Kokios yra pagrindinės programinės įrangos apsaugos; Kokie galimi kompiuterinių virusų padariniai; Kokie galimi virusų tipai; Kenkėjiškų programų plitimo būdai.

Administracinė atsakomybė už autorinių teisių pažeidimą yra baudžiama pinigine bauda nuo 300 eurų iki 600 eurų, bei jų gamybos ar platinimo įrangos konfiskavimu.

Baudžiamoji atsakomybė už autorinių teisių pažeidimą yra baudžiama: Piniginę bauda; Viešaisiais darbais; Lasisvės atimimu iki dviejų metų.

„Nekaltieji“ - Įvairūs pranešimai ar paveikslai, netikėtai atsirandantys kompiuterio ekrane. Pavojingi - sugadinta įrangą arba pavogta asmeninė informacija. Kibernetiniai nusikaltėliai gali ne tik lengvai užkrėsti virusais kompiuterius, stebėti ir rinkti reikalingą asmeninę informaciją, bet ir siųsti nepageidaujamus pranešimus, pasisavinti banko, mokėjimo kortelių informaciją.

Kompiuterių virusas, išliekantis kompiuterio atmintyje net tada, kai darbas su programa baigtas.

  • Sauga Skaidrės
  • MS PowerPoint 320 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (401 žodžiai)
  • Pijus
  • Autorių teisės ir programinės įrangos apsauga skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Autorių teisės ir programinės įrangos apsauga skaidrės. (2015 m. Spalio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/autoriu-teises-ir-programines-irangos-apsauga-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:36
×