Autorių teisės ir programinės įrangos licencijavimas


Autorių teisės ir programinės įrangos licencijavimas. Autorių teisės. Suteikia naudotojams neišimtines licencijas panaudoti autorių kūrinius. Latga-a. Misija. Kokios autorių teisės yra administruojamos. Taip pat administruoja autorių teisę gauti atlyginimą už. Išvada. Programinės įrangos licencijavimas. Licencijavimo variantai.

Tikslas: 1.Paaiškinti kas yra autorių teisės 2.Autorių teisių asociasijų funkcijos 3.Sužinoti kas yra LATGA-A 4.Kokios autorinės teisės yra administruojamos.

Išvada: Autorių teisės-  autoriui įstatymais suteikiamos išskirtinės teisės į jo kūrinį Autorių teisės nesaugo idėjų, procedūrų, veiklos metodų LATGA-A - autorių teisių kolektyvinio administravimo asociacija Lietuvoje Autorių teisės reikalingos tam, kad niekas negalėtų paisavinti žmogaus kūrinio, kuris pagal įstatymą priklauso tik jam. Pagal saugumo incidentų sudėtį, daugiausia incidentų buvo susijusių su interneto kirminais (59,58%), SPAM laiškų platinimu (18,66%), autorių teisių pažeidimu (7,38%), ir įsilaužimais į kompiuterines sistemas (6,43%).

Programinės įrangos licencijavimas: Tikslas: 1. sužinoti kas yra programinė įranga. 2. Programinės įrangos rūšys 3. Sužinoti kas yra licencijavimas. 4. Licencijavimo rūšys.

Warez- „piratiškai“ platinamos, nulaužtos shareware programos arba neteisėti jų apribojimų įveikimo įrankiai.

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 58 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (755 žodžiai)
  • Anetaba
  • Autorių teisės ir programinės įrangos licencijavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Autorių teisės ir programinės įrangos licencijavimas. (2014 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/autoriu-teises-ir-programines-irangos-licencijavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:13
×