Autoservisas Autobaltva verslo planas


Transporto verslo planas.

Autoservisas Autobaltva verslo planas.


Mūsų įmonės teikiamos paslaugos buvo sudaromos pagal apklaustųjų ir pagal „Regitros“ duomenis kiek žmonių turi dyzelinius automobilius. Mums rūpi klientu nuomonės labai , nes didėja automobilių skaičius šalyje, todėl mūsų paslaugos bus reikalingos. Kiekvienas žmogus turintis automobilį nori jaustis saugiai už vairo ir kelyje. Paslaugas teikti nuspręsta, ištyrus rinką, išanalizavus vartotojo poreikius, nustačius potencialią rinką ir paskaičiavus prognozuojamą pelną ir savikaina.

Konkurencija yra pakankama, bet klientai nėra visiškai patenkinti atliekamų darbų kokybe, todėl ketiname veiklą tobulinti.

Įmonėje dirbs 3 darbuotojai, vienas iš jų esu aš. Kuriamos įmonės direktorius esu aš vardenis pavardenis. Esu sąžiningas, komunikabilus ir domintis apie automobilius, automobilių variklius ir jų konstrukcija. Verslui pradėti bus naudojamas nuosavas kapitalas – 14000,00 Eur.

Aš kursiu UAB “Autobaltva”. Mano kuriamos įmonės nuosavybės forma – privati. Šią įmonę įregistravau 2016.01.01. Įmonė veiklą žada pradėti 2016.01.01. Mano UAB “Autobaltva” dirbs paslaugų sferoje. Įmonė sudarys 3 darbuotojai: 1 iš jų direktorius, šaltkavis ir montuotojas.

Lietuvoje daugėjant autotransporto priemonių, atsiranda poreikis remontui ir geram aptarnavimui. Ši įmonė padės patenkinti šiuos poreikius, nes šioje įmonėje dirba tik kvalifikuoti darbuotojai su patirtimi ir techniniu išsilavinimu.

Šią įmonę sukūriau dėl to, kad norėjau sukurti naujų darbo vietų, bei teikti kvalifikuotas darbo paslaugas.

Įmonės įkūrėjas esu aš, vardenis pavardenis. UAB “Autobaltva” įstatinis kapitalas 14000 Eur.

UAB “Autobaltva” įsikūrusi Plungėje Dariaus ir girėno gatvė 5. Plungė. Įmonės patalpos bus klientamas prieinamoje vietoje, Plungės centro ne prie važiavus netoli „Autobuso stoties“ ir Geležinkelio stoties“. Gerai matomoje vietoje galima pastatyti reklaminį stendą , be to dar geras privažiavimas, didelė aikštelė (remontuojamiems) klientų automobiliams pastatyti.

Mano įmonė turi nusistačiusi tokius artimiausius tikslus:

Per pirmuosius metus pasiekti didelę apyvartą;

Užtikrinti pastovias darbo vietas darbuotojams ir pastovų pragyvenimo lygį;

Teikti už konkurentus geresnės kokybės ir žemesnės kainos paslaugas;

Ši įmonė pranašesnė už kitas dėl to, kad bus naudojama nauji įrankiai ir įrengimai, darbuotojai nuolatos bus siunčiami tobulintis pagal naujausias programas, užmegsime ryšius su automobilių dalių tiekėjais, kad galėtume vartotojui pasiūlyti didelį asortimentą automobilių dalių.

Nekonkuruosime kainomis, stengsimės konkuruoti darbų ir teikiamų prekių kokybę. Nes klientai supranta, kad kas yra pigu negali būti labai aukštos kokybės. Stengsimės klientams parinkti optimaliausią variantą, nes šiuo metu rinkoje siūloma daug įvairių kokybių ir kainų prekių.

UAB “Autobaltva” orientuojasi į smulkius vartotojus. Savo teikiamas paslaugas ketinama siūlyti gyventojams, turintiems vidutines ir aukštas pajamas. Kuo labiau mūsų šalis tampa išsivysčiusi, daugiau atsiranda automobilių, tuo labiau reikalingesnės tampa mūsų teikiamos paslaugos.

Didelis autoservisas “Kemi” yra tikrai labai stiprus konkurentas. Bet jis turi ir minusų, nes žiūrint į ateitį jis negalės plėsti savo paslaugų sferos. Ten kur įsikūrusi “Kemi” nebėra vietos kur statyti ar įrengti kokią nors dar patalpą, o jei tai būtų įmanoma padaryti, tai kainuotų labai brangiai ir nežinia ar verta tai daryti. “Kemi” turi gerą vardą, todėl kainos mūsų mieste yra pakankamai didelės.

Kitas stambus konkurentas “A1”, ji įsikūrusi prieš keturis metus ir iki šiol sėkmingai tęsia savo veiklą. Jau žinoma, kad ji dirba kelerius metus ir jos įrengimai jau yra padėvėti, bei teikiamų paslaugų pasirinkimas yra daug siauresnis palyginus su mūsų įmone, bei ne tokia lanksti reklamos bei rėmimo sistema.

 • Transportas Verslo planai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Darius
 • 21 puslapis (4358 žodžiai)
 • Universitetas
 • Transporto verslo planai
 • Microsoft Word 79 KB
 • Autoservisas Autobaltva verslo planas
  10 - 3 balsai (-ų)
Autoservisas Autobaltva verslo planas. (2016 m. Kovo 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/autoservisas-autobaltva-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 23:56