Autoservisas verslo planas


Ūkio subjektas. Informacija apie pareiškėją. Autoserviso veiklos pobūdis ir idėja. Tikslai ir uždaviniai. Projekto įgyvendinimo tikslai, uždaviniai ir rezultatai. Projekto atitikimas KPP priemonėms. Produkcija ir rinkos. Autoserviso teikiamos paslaugos. Paslaugų rinka ir pardavimo prognozės. Autoservisas ir autoserviso valdymas ir darbuotojai. Darbuotojų atlyginimų planas. Informacija apie darbuotojus. Investicijos ir finansavimo šaltiniai. Autoserviso įsigyjamos įrangos reikalingumas.

Lietuvoje šiuo metu yra palankios sąlygos užsiimti kaimo vietovėse alternatyvia žemės ūkio veikla, įkuriant mikroįmonę ir pasinaudojant Europos sąjungos (toliau-ES) parama pagal kaimo plėtros programos (toliau–KPP) 3 krypties „Gyvenimo kokybės kaimo vietovėse ir kaimo ekonomikos įvairinimas“ 2 priemonę – „Parama verslo kūrimui ir plėtrai“.

Įgyvendinant projektą bus įkurta nauja mikroįmonė autoservisas, kurios veiklos tikslas – automobilių remontas. Autoserviso įmonė bus įkurta kaimiškojoje vietovėje, joje bus įdarbinti kaimo gyventojai. Tai bus ne žemės ūkio veikla, prisidėsianti prie kaimo ekonomikos įvairinimo ir smulkaus verslo plėtros kaime bei kaimo gyventojų užimtumo didinimo.

  • Transportas Verslo planas
  • Microsoft Word 74 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (4511 žodžiai)
  • Universitetas
  • Autoservisas verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Autoservisas verslo planas. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/autoservisas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 22:01
×