Autoserviso galimybių studija


Įvadas. Teorinė dalis. Projekto apibūdinimas ir pagrindinė idėja. Projekto kilmė ir aplinka. Bendras investavimo tikslas. Investavimo aplinka. Laukiami rezultatai ir pasekmės įmonės veiklai. Esama situacija. Ūkio subjekto rekvizitai ir pagrindiniai duomenys. Įmonės strateginiai tikslai, misija, vizija. Rinka ir marketingo kompleksas. Apibendrintas rinkodaros tyrimo rezultatas. Paklausos ir pasiūlos duomenys. Rinkodaros strategija (koncepcija). Galimos rinkodaros išlaidos. Darbuotojai ir valdymas. Įmonės organizacinė struktūra. Įmonės administracija, darbuotojai ir organizacinės struktūros detalizavimas. Paslaugos ir galimos alternatyvos. Paslaugų technologinė schema. Žaliavos ir jų tiekimas. Veiklos vieta ir aplinka. Galimos veiklos vykdymo alternatyvos. Rekomendacijos ir siūlomi sprendimai. Alternatyvų analizės išvados. Labiausiai tinkamos alternatyvos finansinės perspektyvos. Projekto įgyvendinimo galimybės ir perspektyvos. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Pradedant kursinį darbą labai svarbu apžvelgti esminį teorinį pagrindą, susijusį su galimybių studija ir jos pagrindiniais rengimo principais. Paprasčiausias ir lengviausiai suprantamas galimybių studijos apibrėžimas yra toks: „Galimybių studija – dokumentas, aprašantis numatyto įgyvendinti projekto analizę pagal iš anksto nustatytus kriterijus ir pagrindžiantis optimalaus (geriausio) projekto įgyvendinimo varianto pasirinkimą“. Jos esmė – įvardinti projektų sprendžiamą problemą ir atlikti alternatyvių šios problemos sprendimo būdų analizę. Rengiant galimybių studiją yra atliekama socialinės - ekonominės aplinkos analizė, vartotojų poreikių įvertinimas, įvertinamos siūlomo projekto alternatyvos, parenkamas techninis sprendimas, finansinėje analizėje numatomi įvairūs finansavimo šaltiniai, rengiami investicijų etapai, nustatomas projekto gyvybingumas, įvertinamas jo poveikis aplinkai, pateikiamos jautrumo ir rizikos įvertinimo analizės.

Vykdoma finansinė ir ekonominė analizė, kurioje numatomos investicinės išlaidos, įvertinamas investicijų efetyvumas, jų atsipirkimas, paruošiamas paskolos grąžinimo planas.

Atlikus visą galimybių studiją, detaliai ir išsamiai išnagrinėjus ir įvertinus galimus investicijų variantus, pasirenkamas labiausiai kriterijus atitinkantis investicinis variantas, kurio įgyvendinimui rengiamas investicijų projektas. Būtent, atlikus galimybių studiją yra pasirengamas ne tik geriausias investicinis variantas, bet ir atskleidžiamos stipriosios ir silpnosios projekto vietos bei įrodomas projekto finansinis gyvybingumas.

Investicinis projektas, kurį siekiama įgyvendinti – autoservisas „Egisva“ įsikursiantis Marijampolėje, Pievų gatvėje. Šio projekto idėja kilo norint sutaupyti Marijampolės miesto ir aplinkinių rajonų gyventojų brangų laiką ir automobilius suremontuoti per kuo trumpesnį laiką. Toks poreikis atsiranda vis skubantiems ir kasdien užsiėmusiems žmonėms, kurie be transporto priemonės, kaip „be rankų“, tad sugedus automobiliui ir norint juo naudotis belieka vienintelė alternatyva, kuo greičiau jį sutvarkyti.

Įmonė žada pasiūlyti platų remonto darbų asortimentą: automobilių techninį aptarnavimą, automobilių apžiūrą, pakabos remontą, ratų geometrijos reguliavimą, stabdžių sistemos taisymą, starterio ir generatoriaus remontą, tepalų keitimą, padangų montavimą ir balansavimą, ratų suvedimą, pavarų dėžių remontą, kompiuterinę variklio diagnostiką ir remontą, radiatorių keitimą, žibintų reguliavimą, ABS sistemos remontą, aušinimo sistemos remontą, kėbulo atstatymo darbus, elektros įrangos remontą, detalių plovimą ir valymą bei kitus darbus.

Didėjant automobilių skaičiui miestuose, didėja ir automobilių remonto paklausa, tad atsižvelgus į tokius poreikius bus siūlomos ypač patrauklios laiko atžvilgiu remonto paslaugos Marijampolės gyventojams. Be kita ko, nors mieste yra ganėtinai nemažai autoservisų, tačiau nei vienas iš jų nedirba visą parą, tad jie negali pasiūlyti operatyvaus aptarnavimo. O šio miesto gyventojų skaičius (40388 gyv. 2012 m. pradžioje) rodo, kad norint tinkamai ir greitai aptarnauti visus miesto gyventojus šiame mieste reikia būtent tokio autoserviso, kuris dirbtų visą parą ir pakankamai greitai aptarnautų miesto gyventojus.

Autoserviso „Egisva“ pagrindinis tikslas - kokybiškai ir operatyviai remontuoti lengvuosius automobilius. Didžiausias dėmesys būtų skiriamas greitam ir kokybiškam aptarnavimui, kad Marijampolės ir aplinkinių rajonų gyventojai galėtų netrukdomai naudotis savo transporto priemonėmis bei nekiltų problemų dėl ilgų remonto darbų, laukimo. Tad, būtent tam autoserviso „Egisva“ teikiamų paslaugų įvairovė ir operatyvumas būtų viena didžiausių visoje Marijampolėje.

Atsižvelgiant į operatyvios aplinkos kūrimą neturėtų būti pamiršta ir teikiama paslauga. Kaip ir buvo minėta anksčiau, autoservisas „Egisva“ siūlys įvairiausias remonto paslaugas, pradedant patikromis, nuolatinėmis apžiūromis ir baigiant smulkiausių detalių, įlenkimų taisymu. Taigi nuo pat produkto – kokybiškų tiekėjų detalių, iki operatyvių paslaugų suteikimo, visuomet išliks pagrindinis autoserviso tikslas – sukurti vartotojui pasitenkinimą ir užtikrinti norą sugrįžti dar, iškilus problemoms su automobiliu. Tinkamai atlikta paslauga garantuoja lojalių klientų apsilankymą.

  • Microsoft Word 144 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 30 puslapių (7117 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidijus
  • Autoserviso galimybių studija
    10 - 2 balsai (-ų)
Autoserviso galimybių studija . (2017 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/autoserviso-galimybiu-studija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 14:44
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo