Autoserviso praktikos aprašymas


Praktikos tikslas. Įmonės charakteristika. Technologinių procesų ir įrangos inžinerinė analizė. Įmonės teikiamų paslaugų asortimento analizė. Įmonės techninė ir programinė įranga. Remonto technologinių operacijų analizė. Atsarginių dalių asortimentas , tiekimo organizavimas. Technologinių procesų ir įrangos tinkamumo įvertinimas. Kitų procesų analzė. Darbo ir aplinkos saugumo užtikrinimas. Kitos naujos ,, ARMI servisas “ paslaugos. Opel signum 2004 cdti egr vožtuvo valymo technologinė kortelė.


Suformuoti ir įtvirtinti praktinius įgūdžius variklių techninės priežiūros, diagnostikos ir remonto technologijose.

Susipažinti su darbo organizavimo principais, stebėti ir įgyti bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžių su bendradarbiais, detalių tiekėjais, klientais.

Gebėti vadovautis įstatymais, teisiniais, aplinkosauginiais dokumentais, konvencijomis, organizuojant technologinį procesą

Ši įmonė yra specializuota lengvųjų automobilių remonto įmonė ir taip pat yra OPEL, CHEVROLET ir YAMAHA atstovas Klaipėdoje. Įmonė atlieka garantinį ir po garantinį aptarnavimą OPEL ir CHEVROLET automobiliams, bei YAMAHA motociklams.

„ARMI servisą“ sudaro 4 pagrindiniai gamybiniai cechai:

Didžiausias iš jų yra automobilių remonto cechas. Jame yra 8 darbo postai, o šiuose postuose dirba meistras, 2 automobilių elektrikai ir 6 mechanikai. Antrasis pagal dydį yra kėbulų cechas kuriame yra 6 darbo postai, o šiuose postuose dirba kėbulų cecho meistras ir 4 kėbulų remonto meistrai. Kėbulų geometrijos atstatymo ir surinkimo cechas yra trečias pagal dydį ir jame yra 2 darbo postai ir juose dirba geometrijos atstatymo meistras ir surinkimo meistras. Mažiausias yra motociklų bei valčių ir katerių variklių remonto cechas kuriame yra 2 darbo postai ir juose dirba 2 meistrai.

Serviso negamybinėms patalpoms priklauso priėmimo skyrius, kuriame dirba 4 darbuotojai: priėmėjas, administratorė ir du už detales atsakingi darbuotojai, kurie taip pat prižiūri sandėlį. Sandėlis taip pat priklauso negamybinėms patalpoms. Jis yra dviejų aukštų, jame yra laikomos visos atsarginės dalys, naujos padangos, ratlankiai, kėbulo dalys, akumuliatoriai, bei visi automobilio eksploatacijai reikalingi skysčiai. Prie negamybinių patalpų taip pat priklauso naudotų padangų saugojimo patalpos, garantiškai pakeistų dalių saugojimo patalpos, tepalų sandėliavimo patalpos, dažų maišymo patalpos. Prie negamybinių serviso patalpų taip pat yra priskiriamas automobilių salonas ir jame įsikūrusios administracinės patalpos kuriose dirba 8 darbuotojai. Salone yra įsikūrusi Yamaha motociklų bei jų aksesuarų parduotuvę kurioje dirba 2 darbuotojai.

UAB „ARMI servisas“ yra specializuotas visų automobilių markių variklių, važiuoklės bei kėbulų remonte. Įmonėje yra atliekami automobilių diagnostikos darbai, kuria atlieka profesionalūs automobilių elektrikai su specializuota kompiuterinės diagnostikos įranga. Taip pat yra atliekami visi variklio remonto darbai, važiuoklės tikrinimo, restauravimo ir remonto darbai, kuriems kartais reikia panaudoti specialius įrankius bei įrangą. Įmonėje yra atliekamas ratų geometrijos atstatymas, kuris yra privalomas po kiekvieno važiuoklės remonto. Ratų geometrijos atstatymas yra atliekamas naudojant kompiuterini ratų suvedimo stendą. Servise yra teikiama padangų montavimo ir balansavimo paslauga. Klientams pageidaujant už papildomą metinį mokestį, įmonėje gali būti saugomos jų padangos bei ratlankiai. Po bet kokių automobilio remonto darbų, klientui pageidaujant gali būti nuplautas bei atlikltas automobilio salono valymas nuosavoje „ARMI serviso“ plovykloje, ir ši palauga po remonto nieko nekainuoja.

Kėbulų remonto ceche yra teikiamos visos galimos kėbulo defektavimo, remonto, kebulo geometrijos atstatymo dažymo bei surinkimo paslaugos, kurias atlieka specializuoti kėbulų meistrai. Kebulo dažymas yra atliekamas naudojant profesionalią dažymo kameą bei įrangą.

  • Microsoft Word 275 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (3004 žodžiai)
  • Universitetas
  • Anastasija
  • Autoserviso praktikos aprašymas
    10 - 10 balsai (-ų)
Autoserviso praktikos aprašymas. (2016 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/autoserviso-praktikos-aprasymas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 03 d. 09:08
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo