Autoserviso steigimas


Kaip steigti autoservisa. Autoserviso steigimas referatas.

Paslauga. Idėja. Idėjos pagrindimas. Lengvųjų automobilių skaičius. Klientai. Leidimai. Vieta. Ateities perspektyvos. SWOT analizė. PEST analizė. Politiniai faktoriai. Ekonominiai faktoriai. Socialiniai faktoriai. Technologiniai faktoriai. Valdymas ir darbuotojai. Personalo pareigos ir skaičius. Personalo išlaidos. Organizacinė struktūra. Partneriai ir tiekėjai. Rinka ir konkurencija. Paslaugos rinkos dydis. Mūsų tiesioginiai ir netiesioginiai konkurentai. Tiesioginiai konkurentai. Idėjos pranašumas lyginant su konkurentais. Konkurencinio pranašumo išlaikymas. Konkurencinio pranašumo priežastys. Įėjimo į rinką barjerai. Rinkodara ir pardavimai. Prekės ženklas ir jo psichologinės savybės. Prekės ženklo platforma. Tiksliniui vartotojui siunčiama žinutė. Rėmimo komunikacijos kanalai. Paslaugos įvedimas į rinką. Pardavimai, kainodaros planas.

Autoservisas „Jums, Damos“ tai specializuotas autoservisas tik moterims. Idėja kilo kai vis daugiau ir daugiau moterų pradėjo skųstis nekokybiškai suteikiamomis paslaugomis autoservisuose, vien todėl, kad jos moterys ir daugelis nenusimano apie mašinas tiek, kiek vyrai. Joms buvo parduotos naudotos detalės vietoje naujų, meluota apie gedimus ir nusukinėjami pinigai. Todėl kilo idėja įkurti specializuota autoservisą, kuriame personalas maloniai ir kantriai aptarnautų moteris ir atsakinėtų į visus joms rūpimus klausimus. Orientuotųsi į kokybę ir sąžiningumą. Autoservise būtų akcentuojamos kokybiškos paslaugos ir neatsisakoma atlikti smulkių darbų, kuriuos dažnai atsisako padaryti autoservisuose kaip per menkus ir nevertus dėmesio (su patarimu, tai paprašykite vyro, brolio ar pan.). Tačiau šiais laikais visi užsiėmę savo darbais ir netgi artimi giminaičiai ar draugai nenori būti trukdomi, o ir trukdyti juos nesmagu. O ir nereikia! Autoservise už simbolinį mokestį gali būti atliekami ir tokie darbai kaip langų skysčio pakeitimas arba reikiamų tepalų išrinkimas.

Taip pat prie autoserviso veikia automobilių priedų ir dalių parduotuvė, su kuria autoservisas bendradarbiauja, joje užsakomos įvairios dalys, o šio autoserviso klientams taikoma speciali nuolaida.

  • Vadyba Namų darbas
  • Microsoft Word 921 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (4669 žodžiai)
  • Justina
  • Autoserviso steigimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Autoserviso steigimas. (2014 m. Rugsėjo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/autoserviso-steigimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:27
×