Autoserviso verslo planas


Verslo planas nemokamai. Verslo planas autoservisas. Verslo planai nemokamai. Autoserviso verslas. Verslo planas autoservisas nemokamai. Serviso planas. Autoserviso verslo planas nemokamai. Automobiliu serviso verslo planas. Verslo planas autoservisui. Autoserviso planas.

Sukurti įmonę kurioje bus teikiamos automobilių remonto paslaugos, kokybiškų detaliu pardavimas ir monatavimas į jūsų automobilius. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Produkto ar paslaugos aprašymas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Gamyba ir paslauga. Gamybos (paslaugos) proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai.

Sukurti įmonę kurioje bus teikiamos automobilių remoplanuojama įmonės veiklos rūšis bus uždara akcinė bendrove uab . Uab pasirinkau kadangi nereikia didelio kapatalo steigiant naują įmonę ir dar todel kad planuojama imonę steigsime su draugu. Bankroto atveįmonė orientuojasi i fizinius asmenis turinčius lengvuosius automobilius. Įmonė bus įkurta vilkaviškio mieste, nepriklausomybės gatvėje. Ši teritorija buvo pasirinkta todėl kad šioje teritorijoje niera tokių įmonių teikiančių autotransporto remonto paslaugas, maža konkurenmūsų naujei kuriamos įmonės konkurentas yra netoliese esantis autoservizas UAB eoltas . Šis konkurentas yra gan stiprus ir stabilus kadangi dirba aju ilgus metus ir turi savo pastovius klijentus, tačiau ši įmonė prekiauja brangesnėmis kainomis nei mūsų imonė todel mes galime konkuruoti prieš juos savo mažmomis kainomis ir kokybišku remonto paslaugų teikimu. Uab eoltas dirbantys darbuotojei turi patirtį ir gerai ismano savi darbą tačiau mūsų įmonė turi taip pat geros kvalifikacijos darbuotojus ir gerą patirti dirbant metus autotransporto remonto srityje tad konkurento galimybes mus konkuruoti pagal darbuotojus yra lygios. Mūsų įmonė teikia automobiliams garantinį ir po garantinį remonta o kunkurentai to nesiūlo. Ir mes ir konkurentai taiko paslaugų nuolaidas, tačiau konkurentas taiko nuolaidas tik tiems klijentams kurie išsipirkę abonimentini nuolaidų kupona, o mes nuolaidų kortele duodame nemokamai ir kuo dažniau klijentai pas mus apsilanko tuo didesnes nuolaidas taikome. Mes reklamuosimės spaudoje : laikraštyje vilkaviškio diena bei desime internete sklebimus ir turėsime savo firmos iškabą. Pagal geografinius kriterijus mūsų klijentai bus vilkaviškio mieste, nepriklausomybės gatvėje. , ši vieta yra patogi ir visiem privaziuojama. Ši teritorija niera gausiai apgyvendinta tačiau gyventojų yra pakankamai daug ir manau mūsų įmone bus tinkama tokiai teritorijei kadangi gausiam gyvebtojų skaičiui reikia turėti automobilius o jie genda todel reikia juos taisyti ir kaip tik mūsų įmonė tokias remonto paslaugas teikia. Kadangi mūsų įmonė dar tik kuriama todel mes dar neturime savo reputacijos ir prestizo bet stsusumavus duomenis galima padaryti išvadą kad konkurentas kaip ir mūsų imonė yra isikūrusi geroje vietoje bei turi tokį pat darbuotojų skaičių.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2677 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vykintas
  • Autoserviso verslo planas
    9 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Autoserviso verslo planas. (2011 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/autoserviso-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 00:55
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo