Autotransporto įmonė praktikos ataskaita


Transporto vadybos katedra. Praktikos ataskaita. Ričardo žukausko iį veiklos pristatymas įmonės pristatymas. Įmonės struktūra ir vykstantys procesai. Įmonės teikiamos paslaugos. Įmonės technologinis aprūpinimas. Įmonės žmogiškieji ištekliai. Literatūros sąrašas.


Šalies ekonomikai didelę reikšmę turi efektyvi ir patikima transporto sistema. Nuo transporto darbo patikimumo priklauso statybos, pramonės, žemės ūkio bei aptarnavimo paslaugas teikiančių įmonių darbas, gyventojų aprūpinimas, žmonių darbingumas. Kokybiškų ir laiku atliktų pervežimų paklausos tenkinimo problema yra ne tik transporto, bet ir socialinė, lemianti ne tik žmonių nusistatymą teikiamų transporto paslaugų kokybei, bet ir procesų, vykstančių šalyje, visumai.

Autotransporto įmonių yra labai daug, kadangi automobilių transportas yra patogus vartotojui, nes transporto įmonės yra išsidėsčiusios kur kas tankiau nei geležinkelio stotys ar oro uostai ir siūlo daug įvairių paslaugų. Krovinių gabenimo automobiliais poreikį sąlygoja pačių krovinių įvairovė. Dėl tik automobilių transportui būdingų savybių, šis transportas gali užtikrinti paslaugos kokybę ir krovinių pristatymą iš reikiamos vietos ir atitinkamu laiku. Pastaruoju metu išaugo ir paties transporto reikšmė ūkio sektoriuje, nuo pagalbinės veiklos iki pagrindinio gamybos augimo ir vystymosi veiksnio. Kelių transportas yra pirmaujanti transporto rūšis pagal pervežamų krovinių kiekį.

Praktikos tikslas – susipažinti su transporto paslaugas teikiančios Ričardo Žukausko IĮ veikla.

Įmonė teikia transporto paslaugas (krovinius perveža kelių transporto priemonėmis) ir išsiskiria iš kitų transporto paslaugas teikiančių įmonių tuo, kad krovinius gabena tik refrižeratoriais (šaldytuvais). Kitų transporto priemonių įmonė neturi. Kadangi įmonės automobilių parką sudaro refrižeratoriai, tai ir pervežami atitinkami kroviniai, kuriuos pervežti galima tik šaldytuvuose: vaisiai, daržovės, kiti greitai gendantys maisto produktai, gėlės.

  • Transportas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1223 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Autotransporto įmonė praktikos ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Autotransporto įmonė praktikos ataskaita. (2016 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/autotransporto-imone-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:12
×