Autotransporto perspektyvos


Ateities automobiliai literatura. F.

Įvadas. Transporto evoliucionavimas. Ateities automobilio vizija. Keleivinio transporto ateitis. Išvados. Literatūra. Būtų sunku įsivaizduoti žmonių srautus, judėjimą nepasitelkiant motorizuoto transporto. Todėl visų rūšių transporto vystymasis yra be galo svarbus reiškinys visai žmonijai.

Būtų sunku įsivaizduoti žmonių srautus, judėjimą nepasitelkiant motorizuoto transporto.

Projektuojant autotransporto ateities vaizdą, didžiausias dėmesys skiriamas dabartinių problemų, susijusių su transportu, pašalinimui – visos jėgos sutelkiamos saugumo, paprastumo, ekonomiškumo, aplinkosaugos, bei apskritai taršos problemoms spręsti.

Mano darbo pirmojoje dalyje apžvelgiama lengvųjų automobilių koncepcija, ypatumai bei bendras rezultatyvumas.

Antrojoje dalyje dėmesys koncentruojamas ties keleiviniu transportu, jo vizija apžvelgiama paršiuo metu vykstanti detroito automobilių paroda ir joje demonstruojami ateities automobiliai aiškiai leidžia suprasti, kad neužilgo vairuotojas tebus paprastas keleivis moderniame automobilyje. Iš vairuotojo ketinama atimti netgi tokias, rodos, nepamainomas funkcijas kaip vairavimas.

Jeigu serijinėje gamyboje pasirodys tokie automobiliai kaip koncerno general motors sukurtas koncepcinis modelis autonomy , vairuotojas neteks savosios darbo vietos prie vairo, nes tokio instrumento šiame automobilyje paprasčiausiai nebus. Vairavimo funkciją šiame automobilyje perims kompiuteris.

Ką veikti vairuotojui, jeigu jis kelionės metu net negali vairuoti? Gamintojai ir tuo pasirūpino. Vairuotojas, kaip ir keleiviai, galės mėgautis dvd, navigacinėmis sistemomis arba naršyti po internetą. Štai tokia yra ateities automobilio vizija, kurią daugelis gamintojų demonstruoja šiaurės amerikos automobilių parodoje.

Tai, kas vos prieš kelis metus atrodė kaip fantastinio filmo dalis, dabar daugeliui gamintojų atrodo kaip neišvengiama realybė, kurios artimiausiu metu pradės reikalauti išrankūs naujų automobilių pirkėjai.

Automobiliai, prikimšti kompiuterinių sistemų, jau nestebina. Dabar iš gamintojų reikalaujama, kad funkcijų būtų kuo daugiau, o jų valdymas – kuo paprastesnis. Bent jau kol kas geriausiai šiuos norus išpildė bmw kūrėjai, septintosios serijos limuzine beveik visų funkcijų valdymą sutalpinę į vos vieną rankenėlę, kuri labiau panaši į kompiuterinę pelę. Automobilių gamintojai supranta, kad aktyvūs žmonės praleidžia tiek daug laiko automobilyje, jog būtų nuodėmė nesuteikti jiems galimybės naudotis elektroniniu paštu, internetu ar telefonu.

Tai jau nestebina nieko, tačiau ar galima buvo pagalvoti, kad ateities automobilis suteiks ne tik internetą ir telefoną, bet ir dušo kabiną. Naujajame mitsubishi koncepciniame automobilyje įrengtas dušas, ir tai, ko gero, bent jau kol kas yra išties stulbinantis atradimas.

Automobilių pirkėjai reikalauja iš automobilio daug.

  • Microsoft Word 382 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (820 žodžiai)
  • Autotransporto perspektyvos
    10 - 2 balsai (-ų)
Autotransporto perspektyvos. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/autotransporto-perspektyvos.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 20:18
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo