Avalynes taisykla verslo planas


Užmegzti ilgalaikius, patikimus ryšius su tiekėjais;. Avalynes taisykla prie bazes.

Ekonomikos verslo planas. Verslo planas ''avalynes taisykla''. Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Paslaugo savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Priedai. Informaciniai šaltiniai.


Įmonė užsiims avalynės taisymu. Verslo įkūrimui bus paimta savi pinigai, 55 000 litų. Lėšos bus panaudotos patalpoms išsinuomoti ir įrengimams susipirkti su žaliavomis, taip pat patalpoms pritaikyti teikiamai paslaugai.

Pasirinkta vieta yra žmonėms žinoma, netoli miesto centro ir lengvai pasiekiama, taip pat prie jos yra biblioteka kirpykla kavinė prekybos parduotuvė IKI. Taip pat už tuos pinigus bus paskelbta reklama dienraščiuose „Panevėžio balse“ ir „Panevėžio ryte“.

Įmonės klientų ratas įvairus. Pagrindą sudaro pensininkai ir studentai, taip pat žmonės, kurie gauna mažas pajamas ir negali skirti daug pinigų naujai avalynei.

Rizikos faktoriai:

1) Jei šalia atsidarys dar viena taisykla siūlanti tokias pat paslaugas, tik už mažesnę kainą.

2) Jei paslaugų savikaina bus didesnė negu pas konkurentus.

Žaliavos įmonei bus teikiamos tiesiai iš tiekėjų, be tarpininkų.

Įmonėje dirbs į darbuotojai. Dvi dirbs administracijoje. Ir trys darbuotojai dirbs paslaugos tiekimo patalpose.

Įmonė savo veiklą ketina pradėti 2011 metais lapkričio 7 dieną.

Tikslas įsitvirtinti rinkoje, užmegzti ilgalaikius patikimus ryšius su tiekėjais, gauti pelną, kaupti kapitalą verslo plėtrai, pritraukti kuo daugiau klientų, teigti kokybiškas paslaugas.

Uždaviniai išanalizuoti visus galimus gresiančius rizikos veiksnius, ištirti rinką, apskaičiuoti visas galimas finansines išlaidas, pasirinkti kvalifikuotą personalą, tinkamai išanalizuoti visas galimas alternatyvas ir priimti geriausius sprendimus.

  • Ekonomika Verslo planai
  • 2013 m.
  • Erika
  • 34 puslapiai (5296 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ekonomikos verslo planai
  • Microsoft Word 166 KB
  • Avalynes taisykla verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Avalynes taisykla verslo planas. (2013 m. Balandžio 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/avalynes-taisykla-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 19:36