Avangardinis rūbas dekoruotas aplikacijos technika


„Avangardinis rūbas dekoruotas aplikacijos technika“. Vieni sako „Mada – tai nereikalinga užgaida, neturinčių ką veikti išmonė“. Darbo tikslai. Projektavimas. Analogai. Gaminio grafinis vaizdas. Darbo priemonės ir medžiagos. Šiandieną audinių pasirinkimas yra labai platus. Technologiniai procesai. Darbo tikslas buvo pasiektas, nes buvo sukurtas ir dekoruotas avangardinis rūbas aplikacijomis. Galutinis darbo vaizdas.


Pasirinkti tinkamą pagrindą drabužiui, sumodeliuoti jam formą, panaudoti tinkamus audinius darbui. Dekoruoti naudojant tradicinių rankdarbių kūrimo techniką – aplikavimą. Panaudoti ne mažiau kaip 2 technologines operacijas, kokybiškai dirbti siūvimo mašina. Gaminį išbaigti, apipavidalinti. Saugiai naudotis darbo priemonėmis ir įrankiais, vadovautis žmogaus saugos ir sveikatos reikalavimais.

Mada vienas iš nepastoviausių dalykų, nes keičiantis sezonui - keičiasi ir ji. Šiuolaikinė mada išskirtinė tuo, kad gausu avangardinio stiliaus drabužių, kad stilistai meta iššūkį visuomenėje laiko priimtoms ar nusistovėjusioms meno, stiliaus normoms.

Norint išrinkti geriausią variantą pirmiausia buvo susirasta įvairiausių analogų, kurių pagalba bus išgryninta tinkamiausia idėja. Kuriamas avangardinis drabužis yra paltuko-apsiausto tipo, nes tai praktiškas drabužis vėsiu oro metu.

Paltuko-apsiausto dekoravimui buvo pasitekta į pagalba mažo vaiko piešinys, kuris pagyvintu ir suteiktu vaikiškumo drabužiui. Nors piešinukas nėra labai spalvotas, bet užtat puikiai atrodys ant kuriamo darbo.

Šiandieną audinių pasirinkimas yra labai platus. Geriausiai tinkantis yra dirbtinis veltinis (filcas). Filcas – tai veltinio lakštas. Jų būna įvairių spalvų, dydžių, storių. Dirbtinis veltinis neyra, nereikia papildomai apsiūti naudojant zigzaginį dygsnį, taip pat lengvas, galima pasirinkti storį ir aplikacijom suteikti skirtingą reljefą, be to patogu dirbti ir be abejo nekenksmingas aplinkai ir žmogui.

  • MS PowerPoint 1550 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (520 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Sonata
  • Avangardinis rūbas dekoruotas aplikacijos technika
    10 - 2 balsai (-ų)
Avangardinis rūbas dekoruotas aplikacijos technika. (2017 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/avangardinis-rubas-dekoruotas-aplikacijos-technika.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 23:08
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo