Avaringų ruožų ir juodųjų dėmių nustatymas


Transporto namų darbas.

Tiriamo kelio ruožo A 16  133 137 km aplinkos analizė bei aprašymas. Esamų sankryžų nustatymas , aprašymas , eismo organizavimas jose ir aplinkos apibūdinimas. VMPEI kitimo ir transporto sudėties nustatymas. Aut VMPEI sunkiojo tr. Juodosios dėmės nustatymas ir avaringumo rodiklių skaičiavimas. Eil. Nr. Kelio Nr. Vieta , km Data Laikas Savaitės diena Eismo įvykio rūšis Žuvo Sužeista Pastaba. Avaringų ruožų ir juodųjų dėmių nustatymas. Literatūros sąrašas.


Mūsų nagrinėjamas kelio ruožo pabaiga beveik sutampa su pačio kelio pabaiga, kelio ilgis 137,51 km musu 137 km yra ruožo pabaiga. Ruožas prasideda prieš Marijampolės miestą, o baigiasi pačioje Marijampolėje Gedimino gatvėje, sankirtoje su 201 keliu, o toliau pereina į A7 kelią. Tiesa dabar A16 kelias yra laikinai uždarytas ties Telšių ir Geležinkelio gatvėmis, todėl reikia važiuoti apylanka tačiau mūsų nagrinėjamas kelio ruožas kaip tik ties ta vieta ir baigiasi.

Kelio ruože A16 (133-137 km) iš viso yra 8 vieno lygio sankryžos :

Taip pat yra nemažai nusukimų i vienkiamius, pavienius namus, ar laukus tačiau tai yra neasfaltuoti keliai daugiausiai gruntkeliai arba miško keliai todėl kaip sankryžų jų neįvardijome.

Visą nagirnėjamo ruožo aplinka daugiausiai sudaro miestas, ar gyvenamieji rajonai, važiuojant iš Vilniaus į Marijampolės pusę dešinėje kelio pusėje iki Marijampolės miesto ribų daugiausiai plyti laukai iš kurių didžioji dalis yra dirbama žemė, yra pavienių mažų miškelių. Kairėje kelio pusėje iki Marijampolės miesto daugiausiai yra gyvenamieji namai bei dirbamos žemės plotai.

Kaip jau anksčiau minėjome, kelio ruože yra 8 sankryžos kuriose mūsų kelio ruožas kertasi su asfaltuotu keliu, nusukimų į gruntkelius, vienkiemius ar miško keliukus, nepriėmėme kaip sankryžų. Tačiau tai yra duomenys kuriuos gavome tik iš žemėlapio vaizdo tai reiškia, kad informacija gali būti netiksli. Tikslia informacija parenkame iš užduoties failo (sankryžos valstybinės reikšmės keliuose), kurį gavome su šia užduotimi.

Kaip iš nuotraukų matome visose sankryžose eismas reguliuojamas tik ženklais nera jokių šviesoforų ar greitį mažinančių kalnelių. Aplinka aplink sankryžas ganėtinai vienoda - laukai pievos o už jų gyvenamieji namai, įprasta situacija vietovei esančiai prieš pat miestą. O aptariant sankryžas, kurios nepaminetos faile tačiau matomos žemelapyje tai jos visos reguliuojamos šviesoforais išskyrus sankryžą su Sasnavos gatve, ten tesiog yra pagrindinis kelias A16 keliu važiuojantiems vairuotojams nors kelias ir nusisuka į dešinę pusę. Aplink šias 4 nepaminėtas faile sankryžas stovi įvairios paskirties pastatai daugiausiai parduotuvės ar gyvenamieji namai.

 • Transportas Namų darbai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Aivaras
 • 11 puslapių (1815 žodžių)
 • Universitetas
 • Transporto namų darbai
 • Microsoft Word 4869 KB
 • Avaringų ruožų ir juodųjų dėmių nustatymas
  10 - 7 balsai (-ų)
Avaringų ruožų ir juodųjų dėmių nustatymas. (2016 m. Balandžio 04 d.). http://www.mokslobaze.lt/avaringu-ruozu-ir-juoduju-demiu-nustatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:10