Aviacija. Rusų mokslininkų pirmieji darbai, kuriant lėktuvus


Možaiskio lėktuvas. Rusu aviacija. Lomonosovo pasiekimai. Skaidres apie lektuvus. Referatas apie lektuvus. Rusijos imperijos lektuvai. Nikolajus žukovskis. Rusu mokslo pasiekimai. Konstantinas ciolkovskis rusu mokslininkas aprašymas rusiškai. Aerodinamika zukovskis.

Įvadas. M. Lomonosovo pasiekimai „sunkesnių už orą“ aparatų srityje. Aleksandro možaiskio orlaivio idėjos ir įgyvendinti projektai. Orlaivio bandymas. Orlaivio taisymas ir tobulinimas. Možaiskio orlaivio įnašas į dabartinę istoriją. Žukovskis, nikolajus egorovičius – aerodinamikos pradininkas rusijos imperijoje. Žukovskio teorema. Žukovskio postulatas – čaligina. Ciolkovskis, konstantinas eduardovičius dirižablio idėja. Ciolkovskio dirižablis. Aprašymas. Ciolkovskio dirižablio istorija. Sikorskis igorius ivanovičius – didysis aviakonstruktorius. „ruskij vitjaz“. „ilja muromec“. Pirmi „ilja muromec“ egzemplioriai ir tobulinimas. Lėktuvo „ilja muromec“ dalyvavimas pirmame pasauliniame kare. Lėktuvo „ilja muromec“ dalyvavimas po spalio revoliucijos. Lėktuvo pagrindiniai ginklai. Išvados.

Bet visa tai yra tiesiog legendos, jokių įrodymų nėra. Būtent todėl to negalima įvardyti kaip aviacijos pradžią, nors idėjos ir kilo iš legendų, bet tai neleido pasinaudoti jų žiniomis. Šiame referate bus kalbama apie konkrečią šalį – rusiją ir jos įnašą į aviaciją. Visas dėmesys skirtas žmonėms, kurie tai padarė. Taip pat čia aprašomi mokslininkų pasiekimai, kurie įtakojo aviacijos vystymosi eigą ir finalinio rezultato išsidėstymą. Kiekvienas žmogus, o ypač lakūnai ir skrydžio vadovai turi būti dėkingi šiems žmonėms, nes būtent jų dėką šios profesijos atstovai turi tokį darbą. Be to juk būtent tai palengvino kelionių problemas ir susisiekimą su kitomis šalimis. Dabar visi planetos kampeliai yra pasiekiami be jokių problemų, ir svarbiausia, tai išsaugo daug laisvalaikio, kurio visiems labai trūksta. Toli gražu ne visi žmonės nori švaistyti jiems reikalingas minutes.

  • Microsoft Word 7848 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (3153 žodžiai)
  • Jurij
  • Aviacija. Rusų mokslininkų pirmieji darbai, kuriant lėktuvus
    10 - 3 balsai (-ų)
Aviacija. Rusų mokslininkų pirmieji darbai, kuriant lėktuvus. (2012 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/aviacija-rusu-mokslininku-pirmieji-darbai-kuriant-lektuvus.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 13:25
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!