Aviacinės katastrofos


Aviacinės katastrofos. Avarija Baltijos jūroje. Pristatymas. Aviacinės katastrofos-neuzfiksuotas insidentas ar dėl kitų priežasčių ivykusi lėktuvo avarija. M. An-2 avarija Baltijos jūroje įvyko gegužės 16 d. Lietuvių An-2 lėktuvas. Lituanica. Lituanica – lietuvių Stepono Dariaus ir Stasio Girėno valdomas eksperimentinis lėktuvas. Lietuvių pilotai Darius ir Girėnas. Jaroslavlio aviakatastrofa. M. Jaroslavlio aviakatastrofa – aviakatastrofa. Lėktuvo nuolaužos bei gelbėjimo komandos. Smolensko aviakatastrofa. Lenkijos prezidentinis lėktuvas Tupolev Tu-154 nukrito. Nukritęs lėktuvas miške. Šaltiniai.

Aviacinės katastrofos-neuzfiksuotas insidentas ar dėl kitų priežasčių ivykusi lėktuvo avarija.

2015 m. An-2 avarija Baltijos jūroje.

2015 m. An-2 avarija Baltijos jūroje įvyko gegužės 16 d. Žemės ūkio aviacijos įmonės lėktuvas An-2 skrido iš Danijos per Kattlebergo oro uostą prie Geteborgo į Klaipėdą. Jame buvo du pilotai turėję lėktuvą parskraidinti į Lietuvą. Lakūnai skrydyje iš Danijos į Geteborgą praleidę pusantros valandos teigė, kad nėra jokių problemų, tačiau skrendant per Baltijos jūrą maždaug 1,5km aukštyje manoma, kad lėktuvas nukrypo nuo pradinio kurso ir likus maždaug valandai skrydžio iki Klaipėdos nukrito į jūrą.

Lenkijos prezidentinis lėktuvas Tupolev Tu-154 nukrito ir sudužo esant tirštam rūkui nesėkmingai leisdamasis į Rusijos KOP aerodromą „Severnyj“.

  • MS PowerPoint 1016 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (348 žodžiai)
  • Dfgdfgdf
  • Aviacinės katastrofos
    10 - 2 balsai (-ų)
Aviacinės katastrofos. (2015 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/aviacines-katastrofos.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 20 d. 11:10
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo