Aviva Lietuva ir Seesam insurance finansinės atskaitomybės analizė


Įvadas. Aviva lietuva finansinės veiklos analizė. Aviva Lietuva pristatymas. Horizontalioji ir vertikalioji balansų analizės. Horizontalioji balansų analizė. Vertikalioji balansų analizė. Horizontalioji pelno (nuostolių) ataskaitų analizė. Seesam insurance as lietuvos filialo finansinės veiklos analizė. Seesam Insurance AS Lietuvos filialas pristatymas. Horizontalioji ir vertikalioji balansų analizės. Horizontalioji balansų analizė. Vertikalioji balansų analizė. Horizontalioji pelno (nuostolių) ataskaitų analizė. Aviva lietuva ir seesam insurance as lietuvos filialo palyginimas. Veiklos ypatumai bei atspindėjimas finansinėse ataskaitose. Veiklos rezultatų palyginimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas.

Temos aktualumas: Besikeičianti makroekonominė aplinka paveikia visus joje veikiančius subjektus. Neišimtis ir kai kurios draudimo bendrovės, kurios susidūrė su sunkumais 2008 metais prasidėjus globaliai finansų krizei. Jos padariniai atsispindėjo pastarųjų finansinėse ataskaitose, iš kurių galima spręsti apie bendrovių veiklos efektyvumą. Taigi šiame darbe yra atlikta gyvybės draudimo bendrovės Aviva Lietuva ir ne gyvybės draudimo paslaugas teikiančio Seesam Insurance AS Lietuvos filialo 2007-2009 metų finansinių ataskaitų (balansų ir pelno (nuostolio) ataskaitų) veiklos rezultatų ir perspektyvų analizė.

Darbo objektas: Aviva Lietuva ir Seesam Insurance AS finansinė veikla 2007-2009 m.

Darbo tikslas: Išanalizuoti Aviva Lietuva ir Seesam Insurance AS 2007-2009 m. finansinės veiklos rezultatus.

Siekiant iškelto tikslo darbe yra nagrinėjami tokie uždaviniai:

Apžvelgti bendrą informaciją apie Aviva Lietuva ir Seesam Insurance AS;

Išanalizuoti Aviva Lietuva ir Seesam Insurance AS Lietuvos filialo 2007-2009 m. finansines ataskaitas;

Atlikti Aviva Lietuva ir Seesam Insurance AS palyginimą.

Tyrimo metodai: Nagrinėjant iškeltus uždavinius, darbe buvo atlikta surinktų duomenų analizė, susisteminimas ir palyginimas, grafinis vaizdavimas bei horizontalioji ir vertikalioji analizės.

  • Microsoft Word 234 KB
  • 2013 m.
  • 41 puslapis (11046 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintarė
  • Aviva Lietuva ir Seesam insurance finansinės atskaitomybės analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Aviva Lietuva ir Seesam insurance finansinės atskaitomybės analizė. (2013 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/aviva-lietuva-ir-seesam-insurance-finansines-atskaitomybes-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 03:25
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo