Aviva statistika


Uab draudimo ir pensiju bendrovės „Aviva lietuva “ statistinių duomenų. Rinkimas, sisteminimas ir analizė. Lentelių ir paveikslų sąrašas. Įvadas. Uab draudimo ir pensiju bendrovės „Aviva Lietuva “ istorija, veikla, paslaugų struktūra. Uab draudimo ir pensiju bendrovės „Aviva Lietuva “ statistiniai duomenys. Uab draudimo ir pensijų bendrovės „Aviva Lietuva“ darbuotojų (vnt) . Uab draudimo ir pensijų bendrovės „Aviva Lietuva“ finansinės ir kitos veiklos pajamos ir bendras pelnas (Lt). Lietuvos statistikos departamento statistiniai duomenys, susiję su Uab draudimo ir pensijų bendrovės „Aviva Lietuva “Veikla. Finansinės ir draudimo veiklos įmonių (išskyrus individualiąsias) skaičius. Draudimo įmonių balansas. SD Statistiniu duomenų išsvados. Tarptautinės statistikos organizacijos insurance europe (Europos draudimas) statistiniai duomenys susiję su Uab draudimo ir pensijų bendrovės „Aviva Lietuva “Veikla. Gyvybės draudimo bendrovių skaičius. Insurance Europe Išvados. Statistinis stebėjimas (tyrimasSurinktų statistinių duomenų apie Uab draudimo ir pensijų bendrovę „Aviva Lietuva “ analizė. Pasiskirstymo eilutės rodiklių skaičiavimas. Apskaičiuosime dažniausiai naudojamus vidutinius ir sklaidos rodiklius pagal duomenų apie įmonės darbuotojų amžių diskrečiajai eilutei. Koreliacinio ryšio stiprumas tarp pelno ir pajamų. Dinamikos eilutės rodiklių skaičiavimas. Bendros išvados apie Uab draudimo ir pensijų bendrovės „Aviva Lietuva “Veiklą. Literatūra. Priedas.

Projektinio darbo tikslas – išanalizuoti UAB gyvybės draudimo ir pensijų bendrovės „Aviva Lietuva“ veiklą ir apskaičiuoti pagrindinius statistinius įmonės rodiklius.

Darbo uždaviniai:

Trumpai apibūdinti uždarosios akcinės gyvybės draudimo ir pensijų bendrovės „Aviva Lietuva“ istoriją, veiklą, paslaugų struktūrą.

Išanalizuoti Lietuvos draudimo paslaugų rinką bei pateikti UAB gyvybės draudimo ir pensijų bendrovės „Aviva Lietuva“ statistinius rodiklius

Darbo objektas – UAB gyvybės draudimo ir pensijų bendrovės „Aviva Lietuva“ veikla.

  • Statistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 191 KB
  • 2015 m.
  • 29 puslapiai (4347 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sin
  • Aviva statistika
    10 - 4 balsai (-ų)
Aviva statistika. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/aviva-statistika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 14:28
×