AWD ir 4WD skirtumai


4wd sistema. Awd 4wd skirtumai. 4wd ir awd skirtumai. Awd 4wd skitumai. Kuom skiriasi 4wd ir awd?. Koks skirtumas tarp awd ir 4wd.

Keturių varomų ratų sistemų AWD ir 4WD skirtumai. Įvadas. Literatūros apžvalga. Naudojami literatūros šaltiniai. WD sistema. WD pavaros. AWD sistema. Lyginamasis analizės metodas. Pavaros skirtumas. Pavaros panašumas. Išvados. Naudota literatūra.

Aktualumas: Šiais greito technologinio vystymosi laikais, iš įvairios technikos reikalaujame kuo geresnių rezultatų. Ne išimtis yra ir kasdieninis automobilio vairavimas. Automobiliai tampa vis galingesni, manevringesni ir jiems reikalingas kuo geresnis sukibimas su važiuojamąja kelio danga. Keliavimas žiemas yra tikra problema. Nespėjami valyti keliai, daugybe avarijų iš vairuotojų reikalaują ypatingo budrumo. Jaustis saugiai kelyje padeda automobilio pavara, ar tai 4WD ar AWD.

Problema: Dauguma vairuotoju nelabai išskiria šitas dvi pavaras, galvoja kad tai sinonimai, bet yra svarbu žinot šių pavarų veikimo sistema.

Darbo tikslas:

Nustatyti skirtumą tarp keturių varomųjų ratų pavaros ir visų varomųjų ratų pavaros taikant lyginamąją analizę.

Tyrimo uždaviniai:

1.Apžvelgti literatūrą.

2.Sudaryti objekto kriterijus, sužinoti privalumus ir trūkumus.

3.Išrinkti pavaras kuri saugiausia kasdieniniame naudojimui, įvertinti lyginamuoju metodu gautus rezultatus.

Tyrimo objektas:

•4WD ir AWD pavaros.

Darbo metodika: Buvo pasirinktas lyginamasis analizės metodas, kur galima panaudoti J. S. Milio taisyklę: vienintelio panašumo ir vienintelio skirtumo taisyklę. Šis metodas taikomas dėl to, kad šiuo metodo pagalba mes nustatome esminius skirtumus ir panašumus tarp mūsų tyrimo objektų, ar tai yra vienintelio panašumo objektai ar vienintelio skirtumo objektai. Tyrimas prasideda nuo kiekvienos sistemos aprašymo atskirai, paskui mes analizuojame mūsų duomenis ir lyginam juos tarpusavyje. Surandame skirtumus ir panašumus. Tyrimo pabaigoje mes galime nustatyti kuri sistema yra patvaresne ir saugesne.

  • Transportas Tyrimas
  • Microsoft Word 96 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1265 žodžiai)
  • Jaroslav
  • AWD ir 4WD skirtumai
    10 - 6 balsai (-ų)
AWD ir 4WD skirtumai. (2015 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/awd-ir-4wd-skirtumai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 00:33
×