Azartiniai lošimai priklausomybės rizika


Sociologijos kursinis darbas. Azartinių lošimų istorija. Lošimų rūšys. Priklausomybės samprata. Priežastys skatinančios azartnius lošimus. Lošimai ir patologiniai pokyčiai. Potraukis azartiniams lošimams ir nuotaikos sutrikimai, savižudybės. Potraukis azartiniams lošimams ir asmenybės sutrikimai. Potraukis azartiniams lošimams ir nerimo sutrikimai. Potraukis lošimams ir hiperkineziniai sutrikimai. Įdomūs faktai apie azartinius lošimus. Išvados. Literatūra.


1.Azartiniai lošimai atsirado labai senai. Po truputį plėtojosi, buvo nelegalūs, o dabar lošimo namų yra daug ir azartiniai lošimai yra legalizuoti.

2.Azartinių lošimų rūšių yra daug ir labai įvairių: nuo paprastų ir pigių iki sudėtingų ir kainuojančių brangiai.

3.Priklausomybę azartiams lošimams lemia keletas veiksnių: asmenybės charakteris, savigarba, požiūris, genetika; socialinė įtaka ( auklėjimas, visuomenės normos, politika mokykloje); aplinkos įtaka ( azartinių žaidimų kainos, įstatymai, nedarbas, reklama, visuomenės tradicijos).

Azartiniai lošimai priklausomybės rizika. (2014 m. Lapkričio 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/azartiniai-losimai-priklausomybes-rizika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 23:50