Azijos kultūriniai objektai ir jų klasifikacija


Didžioji Kinų siena. Geografinė padėtis. Dabartis ir sasajos su turizmu. Terakoninė armija. Įdoumus faktas. Geografinė padėtis ir atsiradimo priežastys. Kinų naujieji metai. Istorija ir Mitologija. Įdomus faktas. Potalos rūmai. Architektūros ypatumai. Tibeto simbolis. Kristaus Kapo bažnyčia. Valgymo lazdelės. Mitai ir faktai. Kultūra ir turizmas. Trojos arklys. Trojos karas ir Trojos arklio legenda.

Tai didžiausia tradicinė šventė Kinijoje ir kitose kultūrinės Rytų Azijos Sinosferos šalyse. Ši šventė švenčiame ne tik Azijoje, bet ir visame pasaulyje. Turistus ji traukia savo tradicijomis ir papročiais.

Žmonės valgydami lazdelėmis susipažysta su šių šalių kultūra, tradicijomis, valgymo įpročiais. Tai labai populiaru visame pasaulyje įvairiuose kinų, japonų restoranuose.

Istorija: Per kariaujančių valstybių laikotarpį ( 476-221 BC ), karalystės pastatyos sienos turėjo apsaugoti nuo invazijos , ypač nuo barbarų šiaurėje. Kai pirmasis imperatorius suvienijo Kiniją 221 BC, jis liepė nugriauti vidines imperijos sienas ir prisijungė prie įvairių sienų šiaurėje. Sienos buvo vėl atsatytos valdant Ming dinastijai (1368-1644) , kuris patobulino plytų ir akmens blokus užtikrinti statybos tvarumą. Šiuo laikotarpiu siena buvo pastatyta tokio ilgio ir tokios formos, kokią mes ją šiandien žinome. Siena galų gale patenko į užmarštį, bet buvo išgelbėta turizmo.

Geografinė padėtis : senosios Kinijos sostinės – Siano apylinkės.

  • Geografija Projektas
  • Microsoft Word 1228 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (4323 žodžiai)
  • Justas
  • Azijos kultūriniai objektai ir jų klasifikacija
    10 - 6 balsai (-ų)
Azijos kultūriniai objektai ir jų klasifikacija. (2015 m. Spalio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/azijos-kulturiniai-objektai-ir-ju-klasifikacija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 10:37
×