Azijos šalių virtuvė


Azijos šalių virtuvė. Trumpai apie šią. Trumpai apie šią virtuvę. Tolimųjų Rytų virtuvė (Azijos) – kultūrinis-geografinis maisto gaminimo tradicijų regionas. Skirstymas. Egzistuoja daugybė variantų kaip skaidyti Tolimųjų Rytų virtuvę. Svarbiausi produktai. Tolimųjų rytų regionas. Be grūdinių kultūrų labai svarbūs yra ankštiniai augalai. Tolimuosiuose Rytuose yra vartojama gausybė neįprastų jūros gėrybių. Svarbiausia paplitusi regione mėsa buvo kiauliena ir paukštiena (vištiena. Pietinės regiono sritys gali pasigirti labai gausiais vaisiais. Tarp vaisius vedančių daržovių žinomi įvairūs moliūginiai bei agurkai. Labai svarbus produktas Tolimųjų Rytų virtuvėje yra su actu. Prieskoniai ir pagardai. Skirtingai nuo Vakarų, kur naudojama daug miltelių pavidalų prieskonių. Iš prieskoninių daržovių labai svarbus yra imbieras. Gėrimai. Svarbiausias nealkoholinis gėrimas Tolimuosiuose Rytuose yra arbata. Nors atskiruose regionuose egzistuoja savos klasifikacijos. Filosofija. Visam regionui būdinga bendra kulinarinė filosofija. Gamybos principai. Tradiciškai maistas termiškai apdorojamas šiais būdais Virimas riebaluose – kaitinimas įmetus į karštus riebalus taip. Tolimuosiuose Rytuose žinomi. Maisto etiketas. Maisto etiketui skiriama labai daug dėmesio. Egzistuoja kai kurie griežti tabu lazdelėmis negalima mosikuoti. Šaukštas yra reikalingas valgant skystą ar birų maistą, pvz. Receptas ir jo paruošimas. vištienos tikka masala. Ko reikės? Vištienos filė. Susmulkinti dalį kalendros, aštrią masalą. Kai vištienos gabaliukai išsimarinuoja. Patiekalo nuotraukos. Literatūros sąrašas.


Trumpai apie šią virtuvę; Skirstymas; Svarbiausi produktai; Prieskoniai ir pagardai; Gėrimai; Gamybos principai; Maisto etiketas; Receptas ir jo paruošimas.

Ko reikės? Vištienos filė 250 g Malta kalendra 2 g Kalendros lapeliai 40 g Imbieras 2 g Druska 5 g.

Malti kmynai 1 g Aštri masala mišinys 1 g Čili malti pipirai 1 g Pomidorai 100 g Svogūnas 100 g Česnakas 25 g Jogurtas arba grietinė 40 g.

  • MS PowerPoint 2438 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (1274 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Arnoldas
  • Azijos šalių virtuvė
    10 - 2 balsai (-ų)
Azijos šalių virtuvė. (2018 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/azijos-saliu-virtuve.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 23 d. 14:42
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema