A.Zuoko pasiūlymui mokiniams tėvai sako NE


A. Zuoko pasiūlymui mokiniams tėvai sako NE.

Moksleiviai daugelį metų skundžiasi, kad neišsimiega, todėl visi – dideli ir maži - snaudžia pamokose, autobuse ar dar kur kitur. Todėl Vilniau meras pasiūlė mokiniams išeitį - valandą pamiegoti ilgiau ir pamokas pradėti ne 8, o 9 valandą. Bet ar tai padės užkirsti kelią miegojimui per pamokas?

A.Zuoko pasiūlymą vieni pirmųjų palankiai įvertino Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir nuo 2014 metų paskaitos vyksta nuo 9 val., taip pat Vilniaus ir Romerio universitetuose. Mokyklose pradėti pamokas nuo 9 val. planuojama po 2014 metų žiemos atostogų, bet yra ir tokių mokyklų, kurios tokiu laiku pradedinėja pamokas dar gerokai seniau, nei buvo pasiūlyta tai pritaikyti visoms miesto mokykloms. Viena iš tokių mokyklų yra Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija, kuriuoje pamokos nuo 9 val. prasideda jau dešimtį metų. Šios mokyklos mokiniai tuo yra patenkinti, išsimiegoję. Tai lyg ir skatintų pasiūlymą pasirašyti.

Tačiau Vilniaus mero pasiūlymas turi ir minusų. Mokiniai vėliau grįš namo, todėl sutrumpės jų diena.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (383 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gabriela
  • A.Zuoko pasiūlymui mokiniams tėvai sako NE
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
A.Zuoko pasiūlymui mokiniams tėvai sako NE. (2015 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/azuoko-pasiulymui-mokiniams-tevai-sako-ne.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:00
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo