B grupės vitaminai pristatymas


Vitaminai. B2 ir B. Vitaminas B2 (riboflavinas). Riboflavinas (Vitaminas B2) buvo atrastas kaip geltonai žalias pigmentas piene. Vitamino B2 nauda. Skatinti didesnį energijos. Rekomenduojama paros norma. Vitamino B2 trūkumas. Vitamino B2 stokos požymiai liežuvio uždegimas. Vitaminas B3 (Niacinas). Niacinas yra daugiau kaip 200 svarbių fermentų kofaktorius. Vitamino B3 Dozavimas. Mg per. Vitamino B3 trūkumas. Nuovargis raumenų silpnumas apetito stoka odos pokyčiai ir ligos nemalonus burnos kvapas opos burnoje. Vitamino B3 Šalutinis Poveikis. Natūralių vaistų duomenų bazė vitaminą B3 laiko tikėtinai saugiu.


Riboflavinas (Vitaminas B2) buvo atrastas kaip geltonai žalias pigmentas piene. Jis labai svarbus medžiagų apykaitai ir energijos gamybai. Kartu su vitaminu A riboflavinas (Vitaminas B2) gerina regėjimą, augimą ir vaisingumą. Didelės dozės padeda sergant egzema, alergijomis, norint atprasti smaližiauti. Verdant riboflavinas nesuyra, bet jis jautrus šviesai – štai kodėl geras riboflavino šaltinis pienas neturėtų būti laikomas skaidriuose induose arba ryškioje saulės šviesoje.

Skatinti didesnį energijos lygį, atletiškumą, streso palengvinimą ir nuotaikos pusiausvyrą.Vitaminas B2 yra reikalingas organizmui, kad jis suskaidytų maisto produktus į tinkamas energijos formas ir gamintų ATP. Dėl šios priežasties jis kartais vartojamas kaip energiją didinantis produktas. Tačiau nėra žinoma, ar šio vitamino suvartojimas gali padidinti energijos lygį žmonėms, kurie jau pakankamai vartoja šio vitamino, kad būtų išvengta trūkumų. Riboflavinas taip pat veikia skydliaukės veiklą ir antinksčių funkciją. Dėl šios priežasties sumažėja nuovargis ir skatinamas fizinis našumas. B2 yra svarbus hormonų pusiausvyrai. Esant per mažai šio vitamino dietoje padidėja skydliaukės disfunkcijos / ligos atsiradimo rizika. Tačiau nėra žinoma, ar didėjantis suvartojimas padidins skydliaukės hormonų kiekį arba padidins metabolizmą.

Rekomenduojama paros norma suaugusiems 1,7 mg, vaikams 1 mg. Kadangi riboflavinas pašalinamas per inkstus, gausiai vartojant jo preparatus šlapimas būna gelsvai žalsvas, bet tai visiškai normalu.

  • MS PowerPoint 1760 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (606 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • B grupės vitaminai pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
B grupės vitaminai pristatymas . (2020 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/b-grupes-vitaminai-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 17:11
×
115 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo