B. Sruogos „Dievų miškas“ knygos skaitymas: kur skaičiau, kiek laiko, kokia pagrindinė mintis?


Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Gireno gimnazija. Balys Sruoga. “Dievų Miškas”. Kaip aš pradėjau skaityti “Dievų mišką”? Kur skaičiau? Kiek laiko? Kokioje vietoje? Dievų miškas-kūrinys apie. Kaip vertinate kūtinio kalbos stilių? Kodėl autorius tokį pasirinko? Koks skirtumas tarp žmogaus perskaičiusio “Dievų mišką” ir neperskaičiusio?


Šią knygą “Dievų miškas” pradejau skaityti prieš porą mėnesių, iki atsiskaitymo. Maniau, kad man ji patiks, kadangi apie ją girdejus buvau gerų atsiliepimų. Ištiesų man ji visiškai nepatiko, atrodė niuri, šalta, bet įprasta mano mėgstamų knygų skyriuje. Aišku juk ši knygą nebuvo artima širdžiai, kadangi joje rašoma apie 2-jio pasaulinio karo kančias, jo baisybęs, todel maža noro buvo ją skaityti. Laikas greitai slinko, o knyga skaitėsi sunkiai. Susimąstydavau vis perskaičiavus neperskaitytus knygos lapus ir sunerimdavau, jog lieka vis mažiau laiko iki knygos atsiskaitymo termino pabaigos, o dar laiko laisvo mažai likdavo skaitymui. Bet vakarais sugebėdavau vis atrasti laiko, ir paimti į rankas Balio Sruogos “Dievų miškas” knygą, prieš einant miegoti atsisėsti, patogiai įsitaisyti savo kambario kampelyje, bei skaityti. Taip ir mažejo su kiekviena diena šios knygos neperskaityti lapai, kol pasiekiau tikslą. Perskaičius knygą suvokiau, koks ištiesų buvo žiaurus gyvenimas, kiek žmonės patyrė kančių, skausmo lagerije.

  • MS PowerPoint 28 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (477 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kornelija
  • B. Sruogos „Dievų miškas“ knygos skaitymas: kur skaičiau, kiek laiko, kokia pagrindinė mintis?
    10 - 2 balsai (-ų)
B. Sruogos „Dievų miškas“ knygos skaitymas: kur skaičiau, kiek laiko, kokia pagrindinė mintis?. (2019 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/b-sruogos-dievu-miskas-knygos-skaitymas-kur-skaiciau-kiek-laiko-kokia-pagrindine-mintis.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 20 d. 20:23
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema