Bachas Džonatanas Livingstonas žuvėdra Būti kitokiam


Rašinys buti kitokiam. Būti kitokiam rašinys. Džonatanas livingstonas žuvėdra aprasymas. Dzonatanas livingstonas zuvedra rasinys. Sunku buti kitokiam. Ar sunku buti kitokiam. Sunku būti kitokiam rašinys. Džonatanas livingstonas žuvėdra recenzijos. Rašinys ar sunku būti kitokiam. Ar sunku buti kitokiam rasinys.

Lietuvių rašinys. Žmonės skiriasi. Skiriasi tiek išvaizda, tiek savo vidiniu pasauliu. Taipogi jie ir mąsto nevienodai, bet tarp žmonių atsiranda bendrų interesų. Aš esu žmogus tarp žmonių! Ir kiekvienas tai galime pasakyti, tik nekiekvienas sugebame įvertinti savo vaidmenį gyvenime. Taip pat ir r. Bacho kūrinyje ,,džonatanas livingstonas žuvėdra“ irgi yra visuomenės dalis. Dauguma žmonių pasilieka amžinoje tikro savęs nepažinimo duobėje, jie paprasčiausiai ,,neišauga“ iš vaikiškai mąstančio proto.


Žmonės skiriasi.

Taip pat ir r. Bacho kūrinyje ,,džonatanas livingstonas žuvėdra irgi yra visuomenės dalis. Dauguma žmonių pasilieka amžinoje tikro savęs nepažinimo duobėje, jie paprasčiausiai ,,neišauga iš vai bacho apysakoje iš pradžių neįvertintas žmogus pranoko visus lūkesčius ir net vertė pirma nusisukusią minią atsigręžti ir suklusti. Dabar jau žinoma asmenybė augustas šumanas, dvasininko sūnus, gimęs 1773m. ,,garsiu miestiečiu tapo nebe didelių pastangų. Ankstyvuoju savo gyvenimo laikotarpiu jis sunkiai grūmėsi su skurdu ir tėvų priešninimuisi. Būdamas neturtingas augusto tėvas stengėsi kreipti patikimos karjeros linkme, bet augusto tėvas stengėsi kreipti patikimos karjeros linkme, bet augustą nenugalimai traukė poezija. Per dideles kančias jo talentas buvo pastebėtas, nors neatrodė, kad augustas buvo ypatingai muzikalus, bet jis stipriai linko į literatūra, leido daug romanų ir apysakų. Atsimenu, vieną kartą mačiau gatvėje vyriškį.

  • Lietuvių kalba Rašiniai
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (292 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių rašiniai
  • Microsoft Word 4 KB
  • Bachas Džonatanas Livingstonas žuvėdra Būti kitokiam
    10 - 1 balsai (-ų)
Bachas Džonatanas Livingstonas žuvėdra Būti kitokiam. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/bachas-dzonatanas-livingstonas-zuvedra-buti-kitokiam.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:12