„Bado Žaidynės“ knygos pristatymas: tema, nagrinėjamos problemos


Bado žaidynės. Autorė Suzanne Collins Puslapių skaičius. Knygos Tema. Ant kadaise buvusių Šiaurės Amerikos valstijų griuvėsių įkurta Panemo valstybė. Knygoje nagrinėjamos problemos. Bado žaidynės ir. Veiksmo laikas. Nepaminėtas. Veiksmo vieta. Šiaurės Amerika, Panemo valstybė ir žaidynių vieta miškas. Pagrindiniai veikėjai. Ketnė Everdin ir kiti žaidynių dalyviai. Veikėju tarpusavio santykiai. Visi buvo užsispyre, pikto būdo ir negailestingi tam kad laimėtų žaidynes. Kas patraukė, sužavėjo skaitant knygą. Mane patraukė visas. Patikusi citata. „Laimėjimas atneš šlovę ir turtą, o pralaimėjimas mirtį“. Knygos įvertinimas ir rekomendacija. Knyga yra puiki su daugybe veiksmo ir netikėtumų. Knygos viršelis.


Bado žaidynės ir buvo problema, nes tai buvo žiaurus realybės šou dėl kurio apygardos turėdavo aukoti vaikus.

Šiaurės Amerika, Panemo valstybė ir žaidynių vieta miškas.

Visi buvo užsispyre, pikto būdo ir negailestingi tam kad laimėtų žaidynes.

Mane patraukė visas vykias veiksmas, kiekvėno dalyvio bandymas išgyventi ir tai kaip Ketnė sugebėjo protingai kai kuriose situacijose pasielkti ir išgyventi.

Knyga yra puiki su daugybe veiksmo ir netikėtumų, rekomenduoju ja visiems kam patinka veiksmas bei pavojai.

  • MS PowerPoint 48 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (227 žodžiai)
  • Mokykla
  • Evaldas
  • „Bado Žaidynės“ knygos pristatymas: tema, nagrinėjamos problemos
    10 - 1 balsai (-ų)
„Bado Žaidynės“ knygos pristatymas: tema, nagrinėjamos problemos. (2019 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/bado-zaidynes-knygos-pristatymas-tema-nagrinejamos-problemos.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 01 d. 04:17
×
34 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo