Baidarės verslo planas


Baidariu nuomos verslo planas. Baidariu verslo planas. Baidariu nuoma verslo planas. Baidarių verslas. Verslo planas baidariu nuoma. Verslo planas baidares. Baidariu nuomos verslas. Baidariu verslas planas. Verslo planas valciu nuoma. Baidariu nuoma darbas.

Santrauka. Trumpas įmonės aprašymas. Verslo aprašymas. Įmonės tikslai. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir apibūdinimas. Konkurencinė analizė. Marketingas. Konkurencinė aplinka. Kainos. Reklama. Paslaugų teikimas. Rizikos įvertinimas. Valdyba. Finansai. Naudota literatūra.

Įmonę nutarta įkurti atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje vis labiau populiarėja turizmas, orientuotas į savo šalies atradimą ir pažinimą. Nutarėme atsižvelgti į gyventojų pragyvenimo lygį ir suderinti kainas, kokios yra visose baidarių nuomos įmonėse. Mūsų tikslas yra, kad klientai gerai praleistų laisvalaikį, atsipūstų nuo darbų, pamirštų buities rūpesčius. Mes siekiame pritraukti ne tik jaunimą, šeimas su vaikais, bet ir vidutinio amžiaus žmones ir taip plėsti mūsų klientų ratą.

Vandens turizmas yra puiki galimybė aktyviai praleisti laisvalaikį, pailsėti po sunkaus darbo ir patirti neišdildomų įspūdžių. Turistams siūlomos pramogos gražiausiomis Dzūkijos upėmis - Ūla ir Merkiu. Klientai gali rinktis iš 5 skirtingų tipų baidarių, pritaikytų įvairaus amžiaus ir poreikių žmonėms, o poilsiui siūlomos 4 komfortiškų stovyklaviečių. Nutarta pirkti mikroautobusiuką, kuris atvežtų klientus į reikiamą vietą. Tam reikės samdyti papildomą darbuotoją – vairuotoją, kuris rūpintųsi transportu ir keleivių bei inventoriaus gabenimu.

Paslaugas nuspręsta teikti ištyrus ir nustačius potencialią rinką, savikainą ir numanomą pelną, įvertinus galimus rizikos faktorius.

Jei bus gauta paskola, planuojama įmonę įkurti Druskininkų mieste, Čiurlionio gatvėje, nes čia patogi vieta aktyvinti reklamą, siekiant patraukti didesnį žmonių dėmesį ir būsimų klientų kiekį.

Paskola bus imama iš karto ir atiduodama kiekvieną mėnesį mokant palūkanas. Kaip garantas, bankui kaip užstatas bus paliktas savininkų turtas, atitinkantis paskolos dydį karu su palūkanomis. Veiklą planuojama tęsti neribotai, o ateityje verslą plėsti.

Šiuo metu didžiausias rizikos faktorius yra nelaukiami konkurentai, galintys pasiūlyti geresnį ir pigesnį paslaugų teikimą. Tačiau sieksime, kad taptume pranašesni už konkurentus.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (2141 žodžiai)
  • Universitetas
  • Baidarės verslo planas
    9 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Baidarės verslo planas. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/baidares-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 16:35
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo