Baidarių nuomos verslo planas


Įvadas. Darbo uždaviniai. Verslo idėja ir verslo ėsmė. Verslo vizija. Verslo misija. Įmonės vertybės. Verslo tikslai ir uždaviniai. Įmonės charakteristika. Nuosavybės forma. Žinios apie verslininką/-us. Vietovė, kur bus kuriama įmonė. Gamybiniai pajėgumai. Įrenginiai, mašinos, medžiagos, žaliavos, transportas. Pagrindiniai, pagalbiniai ir aptarnavimo procesai. Aptarnavimo procesai. Įmonės struktūra. Darbuotojai ir valdymo personalas. Darbo užmokestis. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai. Pajamų ir išlaidų planas. Paslaugų kainoraštis (galioja baidarių nuomos lankytojams. Projekto atsipirkimo laikas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojai. Marketingas. Tikslai ir uždaviniai. Marketingo uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai. Reklama. Paslaugos savikainos skaičiavimas. Remiantis pajamų ir išlaidų planu. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.


Verslo ėsmė-suburti žmones, parodyti gerą bei linksmą pasibuvimą gamtoje su šeima, draugais.

Profesionalumas – tai sukauptos žinios, įgyta patirtis, nuolatinis mokymasis, atsidavimas darbui, atvirumas naujovėms, dalinimasis žiniomis bei patirtimi su klientais, kolegomis ir partneriais;

Lyderystė – tai neišsenkantis entuziazmas, noras visada būti priekyje, dirbti geriau, lanksčiau ir kūrybiškiau;

UAB ,,Ventos baidarės” teiks baidarių nuomos paslaugas. Įmonė taip pat teiks geras emocijas, pasiplaukiojimą bei gražų Kuršėnų miesto vaizdą plaukiant Venta. Poilsiautojai galės apsistoti tam tikrose stovyklose kuriose galės įsirengti stovyklavietės. Bus galima užsisakyti mobilią pirtį bei kubilą.

UAB ,,Ventos baidarės ” žadama steigti 2019 m. liepos 20 d.

Šios įmonės steigėjai ir akcininkai yra Laima Balčiūnienė ir Aurimas Balčiūnas.

Su banku pasirašėme sutartį, kad paskolą būtų galima pradėti grąžinti po pirmųjų darbo metų. Palūkanų norma 10 %.

Paskolos grąžinimo terminas –20 metų.Iš viso reikės grąžinti 600000 Eur

Pagal ateinančių dešimties metų prognozę įmonė nuostolingai dirbs pirmuosius penkis metus. Šeštaisiais metais pajamos viršys išlaidas – įmonė pradės gauti pelną. Tačiau tai bus tik buhalterinis pelnas, kadangi įmonei dar reikės grąžinti paskolą. Kadangi įsiskolinimo trukmė 20 metų, tai po 20 metų įmonė nebeturės įsiskolinimų bankui. (Su banku pasirašyta sutartis, kad paskolą būtų galima pradėti grąžinti po pirmųjų darbo metų).Todėl galima teigti, kad jeigu įmonė ir toliau gaus tik buhalterinį pelną, tai po 20 metų, UAB ,,Ventos baidarės” projektas visiškai atsipirks.

Pagal baidarių nuomos taisykles baidarėmis neleidžiama naudotis iki 18 metų vaikams ar be tėvų ar globėjų priežiūros. Kitų apribojimų amžiaus grupėms nėra. Be to, mūsų baidarėmis galinaudotis tiek jauni, tiek seni žmonės, kurie trykšta jaunatviškumu, todėl šiam verslui visi vartotojai yra palankūs. Atsižvelgdami į skirtingą žmonių užimtumą, sudarysime galimybę pasirinkti patogų laiką bei vietą jums. Moksleiviams, studentams ir senjorams pritraukti pasiūlysime pigesnę kainą.

  • Microsoft Word 284 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (1714 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laima
  • Baidarių nuomos verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Baidarių nuomos verslo planas . (2019 m. Liepos 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/baidariu-nuomos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 13:50
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo