Baigiamoji praktika logistikos įmonėje


Įvadas. UAB ‚,vingės transsphere logistika“ pristatymas. Įmonės paslaugos arba logistikos padalinių veiklą. Įmonės organizacinę valdymo struktūrą ir pareigibiniai nuostatai. Darbo proceso organizavimas. UAB „Vingės transsphere logistika“ veiklos ivertinimas. UAB „Vingės transsphere logistika“ prekių sandėliavimo procesas. Prekių asortimento analizė ir sandėliavimas. Prekių sandėliavimo esamos padėties analizė. Prekių sandėliavimo procesų tobulinimo galimybių analizė. Įšvados ir siūlymai. Literatūra. Priedai.


Baigiamosios praktikos aktualumas. – tai viena pagrindinių studijų sudėtinių dalių, kurios svarbumas yra labai ryškus. Šios praktikos metu įtvirtinamos gautos teorinės žinios, formuojasi darbo įgūdžiai, įgyjama ir gilinamą vadybininko kompetencija, kuria reikalinga dirbant įmonėje, padedanti susipažinti su esama specialybe, aplinka ir visiškai nauja patirtimi.

Baigiamosios praktikos tikslas. Įtvirtinti teorines žinias ir pritaikyti jas praktikoje UAB "Vingės transsphera logistika" įmonėje arba jos padalinyje, atlikti sandėliavimo procesu analizė.

Baigiamosios praktikos metu mane kuravo ir su įmone bei jos veiklos principais supažindino praktikos vadovas –

užsakymų valdymas ir detali prekių apskaita (VMS), prekių likučių sekimas on-line;

Įmonės direktorius yra valdymo variklis. Logistikos skyriaus vadovas, projekto vadovas, vyr.finansininkas, transport skyriaus vadovas ir ūkio skyriaus vadovas gauna direktoriaus įsakymus bei vykdo nuorodas kaip dirbti ir kur siektį geresnių tikslų.

Konsultuoja klientus logistikos klausimais. Tvarko įstaigos dokumentaciją, apibendrina veiklos rezultatus.

Transporto vadybininkai planuoja, organizuoja ir koordinuoja vežimus. Planuoja siūlomas paslaugas krovinių vežimą, krovinių sandėliavimą.Transporto vadybininkas organizuoja užsakymų tvarkymą, finansinių atsiskaitymų sistemą. Organizuoja klientų aptarnavimą įmonėje, tvarko užsakymus. Parenka paslaugų teikimo formą, transporto priemonę. Analizuoja rinką: įvertina krovinių srauto intensyvumo kitimą įvairiuose maršrutuose, tvarkaraščius. Rūpinasi klientų ir krovinių saugumu. Organizuoja paslaugų reklamą. Atsako už informacijos krovinių vežimo įkainius skleidimą. Tvarko reikiamą dokumentaciją. Derasi su šalies ir užsienio partneriais, sudaro sutartis.

Sandėlininkė – apskaitininkė tvarko visą pirminę apskaitą pvz. jų suvedimu į sistemą, pajamavimu, išrašymu, pateikia atitinkamus duomenys buhalterijai pvz. darbuotoju pamainini grafika, avansu ir darbo užmokesčio žiniaraščius. Ruošia pilną sandėlio ataskaitas.

Kiek vienas kolektyvo narys tobulėdamas savo profesijoje prisidedą prie įmonės gerovės. O viso kolektyvo profesionalus bendradarbiavimas sėkmingai vykdydamas pateiktas užduotis veda prie įmonės sėkmingo gyvavimo.

Įmonėje visi darbuotojai dirba pagal pamainini grafika kuriam taikomas valandinis darbo apskaičiavimo metodas, 5 dienas per savaitė, įskaitant 1 valandos pietų pertrauką.

Darbas yra organizuotas ir kiekvienas darbuotojas turi tam tikras pareigas. Darbuotojai dirba pagal kiek vienai specialybei nustatytas nuostatas ir privalo jas vykdyti.

būti mandagiam ir atidžiam, išsiaiškinus kliento tikslus bei pageidavimus, jiems padėti.

už vidaus darbo tvarkos taisyklių nevykdymą, darbuotojai baudžiami adrausminėmis nuobaudomis.

Kiek vienais metais UAB “Vingės transsphere logistika“ veikla vis sparčiau auga.

2015 metais įmonės apyvartą buvo apie 3 milijonų eurų. 2016 metais pajamų apyvartą siekė 5 milijonus eurų. 2015 metais dėl politinės padėties ir ES šaliu santykių su kaimininė šalim (Rusija) turėjo didelę reikšmę, tai įrodė transporto srauto sumažėjimą bet nepaisant visko padietis įmonėje išlieka stabili, įmonės metinės pajamos padidėjo 2 milijonais eurų.

Viso bendrovės kolektyvo pastangos dedamos, kad pritraukti kuo daugiau stambiu ir patikimu klientu bei išlaikiti jau esančius, tuo pasiekoja įmonėja degiamos įvairios elektronines programos, darbuotojai bei vadovai dalyvauja ivairiose seminarose ,parodose ir kvalifikacijos kelimi kursose.

UAB “Vingės transsphere logistika“ sandėliuose sandėliuojamų krovinių talpinimui naudojami du sandėliavimo budai, tai kaupimo ir lokalizavimo principai.

Kaupimo principas – tai kai kroviniai turi tikslią savo sandėliavimo vietą. Tai reiškia, kad kroviniai yra paskirstomi pagal sandėlio alokacijas.

Lokalizavimo principas – tai kai kroviniai sandėliuojami skirtingose vietose, todėl atsiranda vadinamas „chaotiškas sandėlis“. Taip sandėliuojamas krovinis negauna sandėlyje nuolatinės vietos ir po kiekvieno priėmimo to paties krovinio vieta gali būti keičiama o tai labai apsunkina krovinių išdavimą.

  • Microsoft Word 110 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (4045 žodžiai)
  • Kolegija
  • Alina
  • Baigiamoji praktika logistikos įmonėje
    7.3 - 3 balsai (-ų)
Baigiamoji praktika logistikos įmonėje . (2017 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/baigiamoji-praktika-logistikos-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 16:48
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo