Baigiamoji praktika UAB „Girtkeka Logistics“


Baigiamoji praktika UAB „Girtkeka“. Baigiamojo darbo žiniaraštis. Baigiamosios praktikos užduotis. Baigiamosios praktikos vertinimas. Įvadas. Analitinė dalis. Tiriamoji dalis. Siūlomų sprendimų pagrindimas skaičiavimais. Išvados ir rekomendacijos. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Konkrečios problemos, identifikuotos antroje dalyje, pagrįstas sprendimas (skaičiavimai, lyginamoji analizė, paremti realiais duomenimis).

Išanalizuoti veiklos rezultatai, apibūdinta įmonės aplinka. Išnagrinėta įmonės sritis, susijusi su baigiamojo darbo problematika. Konkrečios(-ių) problemos (-ų) įvardijimas.

Gamybinės praktikos III darbo objektas – įmonė UAB „ Girteka Logistics“.

3.Išanalizuoti įmonės UAB „Hegelmann Transporte“ teikiamas paslaugas ir turimus pajėgumus;

4.Įvertinti įmonės UAB „Girteka Logistics“ teikiamų paslaugų vartotojus, partnerius ir konkurentus.

Logistikos tikslas – užtikrinti produktų pristatymą į vietą numatytu laiku. Visi vartotojai išsivysčiusiose pasaulio šalyse logistiką vertina kaip savaime suprantamą procesą be kurio neapsieitų nei viena valstybė. Šiandien be jos neįmanoma įsivaizduoti gamybos ir rinkodaros. Logistinė veikla įmonėms yra vienas svarbiausių veiksnių užtikrinant įmonės klestėjimą, kadangi nuo jų priklauso veiklos optimizavimas ir veiksmingumas. Šiuo metu didžiausias dėmesys yra skiriamas logistikos išlaidų mažinimui ir pelno didinimui, todėl ateityje šiai technologinei nišai bus skiriamas dar didesnis dėmesys.

Taigi, apibendrinus, kokias aspektais mes galėtume apibūdinti ir išskirti logistikos sampratą?

b) politines – transporto pagalba galima pasiekti kitus šalies regionus

A. Baublys, J. A.Urbonas, ir I. Meidutė savo darbuose rašė, kad Lietuvoje logistika yra labiau vykdoma ūkinė veikla bei verslo modėlis, tačiau į šią sritį turėtų būti labiau orientuojamasi kaip į mokslo šaką. Jau ilgą laiką, ypač didesnėse Lietuvos įmonėse, kaip UAB „Giteka“, UAB „Transtira“ yra pastebimas susidomėjimas logistinių procesų analize, logistikos sistemų kūrimu ir tobulinimu, technologijų naujinimų, kalbant ne tik apie IT technologijas, tačiau ir pačias transporto technologijas.

Kalbant apie užsienio logistikos specialistus, tokius kaip R.C. Brimer ir Jan M. Deepen, šie rašė, kad logistika yra įmonės pelno, kurį palaiko klientų aptarnavimas, įrankis. Logistika susiijusi su sandėliais, tiekėjais ir vežėjais, tačiau vidinėje įmonės aplinkoje ši sritis sąveikauja su visais įmonės skyriais, kaip: finansų, apskaitos, marketingo, gamybos, medžiagų valdymo ir produkcijos sandėliavimo.

Visi autoriai, galbūt ne tiesiogiai, bet vieningai sutaria, kad didžiausią sėkmę patiria tos įmonės, kurios sugeba ne tik pralenkti, bet ir pranokti klientų lūkesčius.

Iš esmės šiame darbe bus nagrinėjama UAB „Girteka“ logistikos įmonė, kuri krovinius gabena kelių transportu, todėl šiek tiek daugiau apie kelių transportą ir pagrindinius konkurencingumo principus.

Jau daugiau nei keliasdešimt metų daugiausia krovinių tiek nacionaliniais, tiek tarptautiniais maršrutais gabenama keliais dėl įvairių ekonominių bei aplinkinių veiksnių. Krovinius gabena transporto, ekspedicinės įmonės ir pačios gamyklos ar prekybos įmonės, parduodančios ar gaminančios savo prekę ir turinčios nuosavą transportą.

Bendrovės kapitalas yra suskirstytas į nuosavą ir skolintą. Nuosavas kapitalas sudarytas iš akcijų kainos ir bendrovės pelno. Skolintas kapitalas sudarytas imant kreditus ir kitaip skolinantis lėšų.

Bendrovės veikla. UAB ,,Girteka Logistics” užsiima krovinių vežimu kelių transportu, ekspedijavimu, muitinės paslaugomis. Įmonės veikla vyksta Lietuvoje ir užsienyje.

  • Microsoft Word 2420 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 39 puslapiai (7185 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zygis
  • Baigiamoji praktika UAB „Girtkeka Logistics“
    10 - 1 balsai (-ų)
Baigiamoji praktika UAB „Girtkeka Logistics“. (2019 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/baigiamoji-praktika-uab-girtkeka-logistics.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 12 d. 18:37
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo