Baigiamoji praktika viešbutyje


Praktikos ataskaita viesbutyje. Baigiamosios praktikos ataskaita viešbutyje. Baigiamoji praktikos ataskaita viesbutyje. Viesbucio praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita. Viesbuciu praktikos ataskaita. Viesbucio baigiamosios praktikos ataskaita. Praktikos viesbutyje ataskaita. Viesbucio praktika. Viesbutis baigiamoji.

Įvadas. Bendra įmonės charakteristika. Įmonės veiklos rūšys ir siūlomos paslaugos. Įmonės valdymo struktūra, padaliniai ir jų funkcijos. Uab druskininkų viešbutis „pušynas“. Įmonės darbuotojai, jų darbo standartai. Darbuotojų apmokėjimo bei skatinimo sistemos. Įmonės marketingo aplinkos. Rinkos segmentavimas ir tikslinės rinkos parinkimas. Įmonės marketingo kompleksas. Viešbučio rėmimas, reklama. Įmonės veiklos planavimas. Pagrindiniai įmonės veiklos rodikliai ir jų apskaičiavimai. Kokybės laidavimo sistema įmonėje. Darbas su klientais. Praktinės užduotys. Praktikos įvertinimas, pasiūlymai. Šiais metai profesinė mokomąja praktiką man teko atlikti vienoje iš apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių – tai yra trijų žvaigždučių viešbutyje ”pušynas”. Atliekant praktiką viešbutyje ”pušynas” teko susipažinti su įmonės pagrindine veikla, bei įvykdyti šiuos tikslus.

Viešbutis “Pušynas” yra įsikūręs Druskininkų miesto centre prie Druskonio ežero, neogotikos stiliaus bažnyčios. Šio viešbučio pastatas buvo pastatytas 1981 m. Tai 5 aukštų pastatas, kuris ilgą laiką buvo sanatorijos “Pušynas”, po to „Sūrutis“ II korpusu. Jį suprojektavo Aušra ir Romualdas Šilanskai. Sanatorijoje buvo 100 miegamųjų vietų. 2001 m. ši sanatorija buvo privatizuota. Šiuo metu viešbutis “Pušynas” yra neseniai iš pagrindų atnaujintas, modernus, atitinkantis europinius standartus viešbutis. Jo veiklos pobūdis – komercinis apgyvendinimas. Pastaruoju metu įmonės pagrindinė veikla – komercinis apgyvendinimas. Viešbutyje yra 69 apgyvendinamieji numeriai ( 12 – vienviečių kambarių, 7 – liukso kambariai bei 50 standartinių dviviečių kambarių), kuriuose galima apgyvendinti iki 140 svečių. Viešbučio kambariai skiriasi savo forma ir dizainu, tačiau yra vienodai komfortiški. Visuose numeriuose yra šaldytuvai, palydovinė televizija, kiliminė danga, nauji modernūs baldai, nauja santechninė įranga (dušo kabinos, liukso kambariuose – vonios ), telefonas, internetas.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2011 m.
  • 28 puslapiai (6450 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nika
  • Baigiamoji praktika viešbutyje
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Baigiamoji praktika viešbutyje. (2011 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/baigiamoji-praktika-viesbutyje.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 07:35
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo