Baigiamoji profesinės veiklos praktika


Turizmo praktikos ataskaita. Įvadas. Ataskaitos teorinė dalis. Viešbučio valdymo ir organizacinės struktūros analizė. Viešbučio pagrindinių charakteristikų įvertinimas, remiantis viešbučių klasifikavimo reikalavimais. Administracijos ir personalo skyriai. Svečių priėmimo tarnybos veikla. Maisto ir gėrimų skyriaus veikla. Konferencijų skyriaus veikla. Kambarių ūkio veikla. Viešbučio marketingo ir pardavimo skyriaus veikla. Ataskaitos praktinė - analitinė dalis. Viešbučio valdymo ir organizacinės struktūros analizė. Viešbučio pagrindinių charakteristikų įvertinimas. Administracijos ir personalo skyriai. Svečių priėmimo tarnybos veikla. Maisto ir gėrimų skyriaus veikla. Kambarių ūkio veikla. Viešbučio marketingo ir pardavimo skyriaus veikla. Išvados ir pasiūlymai. Naudota literatūra ir informacijos šaltiniai. Priedai. Praktikos dienoraštis.


Atlikus praktiką ir pasisėmus pakankamai žinių, mano užduotis buvo parašyti praktikos ataskaitą, kurioje savo atlikto darbo dėka galiu apžvelgti šio viešbučio veiklą. Mano praktikos tikslai buvo:

1.Išanalizuoti viešbučio valdymo ir organizacinę struktūrą;

2.Įvertinti viešbučio pagrindines charakteristikas remiantis viešbučių klasifikavimo reikalavimais;

3.Susipažinti su administracijos ir personalo skyriumi;

4.Išanalizuoti svečių priėmimo tarnybos veiklą;

5.Susipažinti su maisto ir gėrimų skyriaus veikla;

6.Įvertinti kambarių ūkio veiklą;

7.Susipažinti su

Baigiamoji profesinės veiklos praktika. (2014 m. Gruodžio 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/baigiamoji-profesines-veiklos-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 10:00