Baigiamosios jūrinės praktikos ataskaita


Tp://translate.google.lt/translate_p?hl=ru. Tp://translate.google.dk/translate_p?hl=da. Jurine praktikos ataskaita.

1 Laivo valdymas ir jo techninė eksplotacija. Tarnybos organizavimas laive. Laivo aprašymas. Darbo saugos ir priešgaisrinės technikos instruktažai, gyvenimo taisyklės ir pareigos laive. Budinčio kapitono padėjėjo pareigos laivui plaukiant, išmetus inkarą ir prisišvartavus prie krantinės. Priešgaisrinis inventorius ir jo išdėstymas. Laivo konstrukcija ir techninė charakteristika. Laivo korpuso forma ir architektūra. Laivo paskirtis, išplanavimas. Pagrindinio variklio tipas ir galingumas, jo įranga ir darbo principas, vandens ir tepalų atsargos. Laivo įranga ir sistemos. Inkaro įranga. Laivo inkarų tipai ir skaičius. Inkaro grandinės tipas ilgis ir žymėjimas. Techninės eksplotacijos taisyklės ir priežiūra. Švartavimosi įranga, jos išdėstymas ir techninės eksplotavimo taisyklės. Švartavimo įrangos priežiūra. Valčių įranga ir gelbėjimosi priemonės. Valčių išdėstymas, skaičius talpa ir aprūpinimas. Valčių keltuvų tipai. Valčių nuleidimas ir pakėlimas. TET. Gelbėjimo plaustai jų naudojimas ir aprūpinimas. Vairavimo įranga, jo konstrukcija ir valdymo sistema. Atsarginė ir avarinė valdymo sistema, TET. Laivo sistemos. Sistemų įranga. TET. Krovinių gabenimo jūromis technologija. Reiso užduotis. Kuro, tepalų ir kitų medžiagų bei techninių reikmenų apskaičiavimas. Reiso užduoties atlikimo analizė. Pilnutinės ir nepilnutinės keliamosios galios apskaičiavimas. Laivo stovumo, diferento ir krovinio kiekio apskaičiavimas. Krovinio pervežimo taisyklės. Krovinio plano sudarymas ir pavyzdžiai. Krovos darbų iškrovimas, pakrovimas, organizavimas uoste ir jūroje. Laivo valdymas. Laivo paruošimas prieš išplaukiant į jūrą. Laivo valdymas plaukiant mažo gylio vandenyse. Laivo paruošimas audros sąlygoms. Laivo paruošimas ir valdymas siaurumuose.

Keltas „KAUNAS SEAWAYS“ yra RO-PAX tipo, tai keleivinis keltas skirtas gabenti keleivius, lengvuosius automobilius, sunkvežimius, traukinius ir vagonus, bet neskirtas gabenti konteineriam, nebent jie yra užkeliami ant specialios platformos ir įvaromi į keltą. Laivas pastatytas 1989m. VEB Mathias-Thesen-Werft Wismar(Vismar Shipyard) pagal „Mukrano“ prototipą. 1994 metais Klaipėdoje „Vakarų Laivų Remonto Įmonėje“ laivas buvo rekonstruotas. Rekonstrukcijos metu buvo padidintas pervežamų keleivių skaičius. Dabar „KAUNAS SEAWAYS“ perveža 262 keleivius ir 30 įgulos narių. Laivo plaukiojimo rajonas A1 ir yra ICE-1B klasės.

  • Elektrotechnika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 4282 KB
  • 2014 m.
  • 59 puslapiai (11345 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ivan
  • Baigiamosios jūrinės praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Baigiamosios jūrinės praktikos ataskaita . (2014 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/baigiamosios-jurines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 16:53
×