Baigiamosios praktikos ataskaita UAB "Enersys"


Baigiamoji praktikos ataskaita. Baigiamosios praktikos ataskaitos pavyzdys. Praktikos ataskaitos pavyzdys. Baigiamosios praktikos ataskaita imoneje. Baigiamoji praktika ataskaita. Praktikos ataskaita pavyzdys. Baigiamosios praktikos ataskaita pavyzdys. Baigiamosios praktikos ataskaitos. Baigiamoji praktikos ataskaita uab. Baigiamoji praktikos ataskaita imoneje.

UAB „Enersys". Įvadas. Oficialus platintojas Lietuvoje. Naujienos. Asortimentas. GSM/GPRS modemai. LAN moduliai. Informaciniai terminalai. Paslaugos. Gamyba. Įmonės valdymo organizacinė struktūra. Finansų skyriaus analizė. Mano nuomone apie įmonę. Įmonės oficialus atstovai Lietuvoje , kurios prekiauja UAB "Enersys" platinama produkcija. Išvados.


Suvokti įgytų teorinių žinių lygį ir papildyti jas pasirinktinai studijų programai reikalinga praktine pasusipažinti su įmonės organizacine valdymo struktūra, pagal veiklos pobūdį ir tipą, atskirų padalinisusipažinti su lr įstatymais, vyriausybės nutarymais, bendrovės įstatais, generalinio direktoriaus įsakymais, kokybės vadybos sistemų ir aplinkos apsaugos politiką, lst en iso 9000 ir lst en iso 14000 serijos kokybės reikalavimais, pareigybės nuostatais.

Susipažinti su įmonės valdymo organizacine struktūra, padaliniais, jų funkcijomis, gaminama prįvertinti eksporto- importo padalinių funkcijas. Apibūdinti eksporto- importo padalinio organizacinę valdymo struktūrą.

Apibūdinti prekės pateikimo vartotojui sprendimus, pardavimo planavimą, pardavimo procesą, rizikos faktorius, valdymo būįvertinti eksporto planavimą, organizacines formas ir būdus, eksporto kontaktus, prekių gabpateikti savo nuomonę apie įmonės veiklos rezultatyvumą. Įvertinti įmonės stipriąsias ir silpnąsias puses, plėtros galimybes. Įvertinti įmonės (padaliuab enersys tiekia kompleksines duomenų perdavimo ir valdymo sistemas. Informacinių technologijų sprendimai yra pagrįsti naujausiomis ryšio ir elektroninės technikos technologijomis. Mūsų tikslas - optimalus modernių technologijų pritaikymas visiems kliento poreikiams. Mes tikimės, kad pateikti mūsų patyrusio kolektyvo sprendimai jums padės išsilaikyti ir laimėti šiuolaikinėje konkurencinėje kovoje.

Viena pagrindinių mūsų veiklos krypčių yra ryšio valdiklių, apsaugos sistemų ir su jais susijusių produktų projektavimas bei gamyba. Taip pat mes kuriame ir tiekiame visą jiems reikalinga programinę įrangą įskaitant duomenų analizės ir ataskaitų ruošimo programinius produktus. Būtent šiose srityse mes siekiame tobulumo ir matome savo išskirtinį konkurencinį pranašumą. Mūsų specialistai jau daugelį metų dirba šioje srityje, todėl galime drąsiai imtis didelių ir atsakingų projektų. Turime didelį įdirbį dirbant su duomenų perdavimo-apdorojimo sistemomis, panaudojant gsm/gprs/gps technologijas, todėl jau šiandien galime pasiūlyti puikių ir ekonomiškai naudingų sprendimų.

Sekanti sritis yra įvairių informacinių terminalų ir švieslenčių projektavimas ir gamyba. Tai produktai kurie leidžia vartotojui patogiai pateikti aktualią informaciją savo klientams.

  • Microsoft Word 1768 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 41 puslapis (6502 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gustė
  • Baigiamosios praktikos ataskaita UAB "Enersys"
    6 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Baigiamosios praktikos ataskaita UAB "Enersys". (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/baigiamosios-praktikos-ataskaita-uab-enersys.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 10:05
Peržiūrėti darbą
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo