Baigiamosios profesinės veiklos praktika UAB Geometra


Geodezijos praktikos ataskaita.

Įvadas. Bendroji dalis. Darbovietės apibūdinimas. Darbovietės atliekamų darbų apbūdinimas. Techninė įranga. Elektroninis tacheometras Trimble M. GPS Imtuvas Trimble. Duomenų kaupiklis Trimble TSC. Programinė įranga. Darbų organizavimas. Atliekamų darbų pobūdis. Analitinė dalis. Vieno konkretaus atvejo analizė. Išvados.


Darbo tikslas: Gebėti pritaikyti teorines žinias analizuojant ataskaitai reikalingus klausimus. Gebėti komunikuoti su įmonės personalu ataskaitos rašymo ir medžiagos baigiamajam darbui surinkimo klausimais.

Padalinys Kaune įsikūręs Taikos pr. 88A. Geodezijos skyriaus vadovas yra Gražvydas Karoblis. Šiame skyriuje dirba 5 žmonės.

H: 3 mm + 1 ppmV: 5 mm + 1 ppm

Trimble TSC2 -delninis kompiuteris, skirtas lauko duomenų kaupimui, yra atsparus aplinkos poveikiams. Prietaisas gali dirbti kaip atskiras įrenginys arba asistuoti kaip duomenų kaupiklis GPS imtuvams. Gaminamas su pilna raidine ir skaitine klaviatūra ir 516 MHz procesoriumi šis duomenų kaupiklis greitai ir produktyviai atlieka įvairias operacijas.

Vidinė 6600 mAh ličio baterija, 30 val. nepertraukiamas darbas, pakraunama prietaise per 4 val.

Trimble TSC2 komplektuojamas su Trimble Survey Controller matavimų programine įranga

Bluetooth, WLAN, USB kabelis, USB įvadas, DE9 (M) RS-232 serijinis prievadas

1 x Tipo I ir 1 X Tipo II CF lizdai, 1 x SDIO lizdas

GeoMap ir Geo3D yra pagrindinės programinės įrangos. Šie programų paketai suteikia galimybę:

Taip pat naudojant sutartinius žymėjimus ir paruoštas planų formas, sudaryti:

UAB „Geometra“ darbų pasiskirstymas – organizavimas priklauso nuo objekto vietos, darbuotojų užimtumo ir reikalo/darbo skubumo. Kadangi įmonė turi padalinių didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose bei Marijampolėje), o be to tiekia visas įmanomas paslaugas, darbo tempas yra didžiulis, tačiau visada prioritetas tenka kokybei. Darbo imasi tas padalinys, kuris yra arčiausiai užsakomos paslaugos, dažnu atveju, kai projekto apimtis yra didesnė, darbuotojai suvažiuoja iš kelių padalinių darbo atlikimui.

Įmonė dažnai imasi didelių projektų, tokių kaip Vilniaus oro uostas, žemės konsolidacijos projektai, Lietuvos geležinkelių trasos, „Amber Grid“ magistralinių dujotiekio trasų ar jų atšakų projektavimo.

Praktikos metu teko dirbti prie geodezinių matavimų: atlikti kontrolinę bei topografinę nuotraukas. Dirbti teko pagrinde Kauno apskrityje. Tačiau pabuvojau ir keliose komandiruotėse – važiavau į Ignaliną ir Panevėžį. Darbas vyko su jau minėtais prietaisais - tacheometru Trimble M3 ir GPS imtuvu Trimble GPS 5800.

 • Geodezija Praktikos ataskaitos
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Mantas023
 • 13 puslapių (1677 žodžiai)
 • Kolegija
 • Geodezijos praktikos ataskaitos
 • Microsoft Word 453 KB
 • Baigiamosios profesinės veiklos praktika UAB Geometra
  10 - 2 balsai (-ų)
Baigiamosios profesinės veiklos praktika UAB Geometra. (2017 m. Kovo 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/baigiamosios-profesines-veiklos-praktika-uab-geometra.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:28