Baigiamosios profesinės veiklos praktikos ataskaita UAB „Nostrada“


Įvadas. Apie įmonę UAB ,,nostrada“. Įmonės struktūros apžvalga. Įmonės gamybinės bazės ir gamybos veikla. Dar yra pastatyta motelis ir kavinė dėl vilkikus vairuojančių vairuotojų ir kaip papildomas pajamų šaltinis. Nuo 2013m UAB ,,Nostrada“ įtraukė dar vieną gamybinę veiklą, pradėjo statyti vėjo ir saulės jėgaines. Įmonės naudojama technika. Kokybės valdymo sistema. Įmonėje naudojamos kompiuterinės programos. Žmogiškieji įmonės resursai ir jų planavimas. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas.


Lankstus priėjimas ir požiūris ir į mūsų klientų bei partnerių poreikius

•Komercijos padalinys - tai padalinys, kuris užtikrina pagrindinės bendrovės pajamas. Jį sudaro Skandinavijos parko, Vakarų parko ir rusijos parko skyriai. Skyriuose dirba vadybininkai, kurie bendrauja su klientais dėl krovinių Jie susitaria dėl kainų ir pervežimo, sąlygų. Siunčia vairutojus į pakrovimus ir rūpinasi, kad krovinys nepažeistas ir laiku pasiektų kelionės tikslą.

•Finansų padalinio buhalterių bei apskaitininkų komanda rūpinasi, kad bendrovės vadovai visada turėtų realią informaciją apie finansinę padėtį, rganizuoja finansinę ir buhalterinę apskaitą, garantuoja finansinių ir ūkinių operacijų teisėtumą, savalaikį atsiskaitymą su darbuotojais, tiekėjais, vežėjais, velstybinėmis institucijomis užtikrina dokumentų įforminimo kontrolę, Kontroliuoja finansinius srautus ir skolų išieškojimą iš klientų. Kasininkė – atsakinga už vykdomas pinigines operacijas

•Servisas užtikriną tinkama transporto priemonių priežiurą, naujų automobilių paruošimą darbui, reikiamos komplektacijos palaikymą. Serviso komanda sudaro Autošaltkalviai, mechanikai, elektrikai.

UAB ,,Nostrada“ turi daug pagalbinių gamybinių tokių kaip vilkikų servisas. Servisas užtikriną tinkama transporto priemonių priežiurą, naujų automobilių paruošimą darbui, reikiamos komplektacijos palaikymą. Serviso komanda sudaro Autošaltkalviai, mechanikai, elektrikai.

Taip pat yra pastatyta degalinė prieš pasienio ruožą, kad vilkikams butų galima užsipilti kuro prieš kelionę į kitas šalis arba iškeliaujant po remonto.

Dar yra pastatyta motelis ir kavinė dėl vilkikus vairuojančių vairuotojų ir kaip papildomas pajamų šaltinis.

Nuo 2013m UAB ,,Nostrada“ įtraukė dar vieną gamybinę veiklą, pradėjo statyti vėjo ir saulės jėgaines.

UAB ,,Nostrada“ naudojama technika yra viena is naujesnių, kad butų užtikrinta aukšta krovinių pervežimo kokybė, vilkikų remontas ir gabenimas jų, kokybiškai įrengiami vėjo ir saulės energijos parkai.

Vilkikų sugedusių kelyje arba avarijos metu naudojama technika bei vilkikų remontas.

Ekskavatorius skirtas pravesti vėjo ir saulės energijos parkų lauko inžineriam tinklam.

  • Microsoft Word 3103 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (1756 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedrius
  • Baigiamosios profesinės veiklos praktikos ataskaita UAB „Nostrada“
    10 - 3 balsai (-ų)
Baigiamosios profesinės veiklos praktikos ataskaita UAB „Nostrada“. (2020 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/baigiamosios-profesines-veiklos-praktikos-ataskaita-uab-nostrada.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 09:23
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo