Baigiamujų darbų metodiniai nurodymai


Klaipedos valstybine kolegija metodiniai nurodymai. Kvk metodiniai nurodymai. Socialinių mokslų kolegijos metodiniai nurodymai. Praktikos ataskaitos pavyzdys kvk. Kvk baigiamojo darbo reikalavimai. Kvk metodiniai 2012. Taikomuju tyrimu darbu kaip parasyti problema pavyzdziai. Kvk kursinio darbo metodika. Baigiamuju darbu reikalavimai kvk. Kvk darbo reikalavimai.

Baigiamųjų ir kursinių darbų rengimo bendrosios nuostatos. Studentų darbų paskirtis ir vertinimas. Studentų darbų metodinis pagrįstumas. Baigiamųjų ir kursinių darbų rengimas. Baigiamųjų ir kursinių darbų sudėtinės dalys. Titulinis lapas, turinys ir kompetencijų sąrašas. Santrauka. Įvadas. Darbo objekto, informacijos šaltinių ir tyrimų metodikos apţvalga. Teorinė dalis. Praktinė - tiriamoji dalis. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų ţodynas. Literatūros sąrašas. Priedų sąrašas. Baigiamųjų ir kursinių darbų įforminimas. Viešas darbų pristatymas. Literatūros sąrašas.

Metodinis leidinys skiriamas Klaipėdos valstybinės kolegijos Socialinių mokslų fakulteto studentams ir dėstytojams. Jo tikslas – padėti parengti metodiškai gerus studentų darbus, nustatyti vienodus studentų rašto darbų rengimo ir vertinimo reikalavimus. Šie nurodymai ir reikalavimai studentų moksliniams rašto darbams yra privalomi, todėl kitų mokymo institucijų parengtomis metodikomis naudotis reikėtų kūrybiškai – atsiţvelgti tik į bendrojo pobūdţio patarimus, o šiuo leidiniu naudotis dokumentų valdymo ir darbų struktūros klausimais.

Metodikos sudarytojai nekėlė tikslo pateikti absoliučiai visą studentų darbų rašymo metodologiją, nes bet kokia pateikta informacija neišvengiamai sensta, keičiasi. Be to, studentams ir jų vadovams būtina patiems taikyti metodologijos naujoves, pasinaudoti paskaitų metu įgytomis ţiniomis ir įgūdţiais, ypač iš taikomųjų tyrimų metodologijos, rinkodaros tyrimų, vadybos, kalbos kultūros, dokumentų valdymo, informacinių technologijų ir kitų dalykų. Vertingų praktinių patarimų galima rasti Lote Rienecker ir Peter Stray Jorgensen (2003) knygoje „Kaip rašyti mokslinį darbą“. Papildomų informacijos šaltinių būtinybė atsiras renkantis vienus ar kitus mokslinio darbo tyrimo metodus ir argumentuojant jų pasirinkimą.

  • Adobe PDF 444 KB
  • 2012 m.
  • 35 puslapiai
  • Mantas
  • Baigiamujų darbų metodiniai nurodymai
    10 - 1 balsai (-ų)
Baigiamujų darbų metodiniai nurodymai. (2012 m. Spalio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/baigiamuju-darbu-metodiniai-nurodymai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 02 d. 14:52
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo