Baimė skaidrės


Baimė. Skaidres kūrė. Baimė – tikro ar įsivaizduojamo pavojaus sukeliama emocija susijusi su pastangomis išvengti šio pavojaus. Kas yra baimė.  Nerimas - vidutiniškai arba ilgai trunkanti emocinė būsena. Pagrindinės baimės rūšys. Baimės yra tokios pačios kaip ir kitos problemos. Kaip nugalėti baime. Pirmas žingsnis –. Kaip atrasti drąsa savyje. Testas. Tu vienas (-a) namie staiga išgirsti įtartiną šnaresį. Ar tave sudomintu kelionė po Himalajus. 7-11 taškų Tu žiūri į gyvenimą optimistiškai.

Tu vienas (-a) namie staiga išgirsti įtartiną šnaresį. Ką darysi? Iš karto nueisi pažiūrėti kas ten Nieko baisaus, nekreipiu dėmesio Pagalvosiu apie telefoną 2. Eidamas (-a) tamsia gatve jauti, kad tave kažkas seka. Ką darysi? Pasitrauksiu į šalį ir praleisiu žmogų į priekį Pagreitinsiu žingsnius Užbėgsiu į kavinę 3. Sakoma, jog rytą vorai atneša nelaimių ir rūpesčių. Ar tiki tuo? Tai jau pasitvirtino Kokia nesąmonė! Tai priklauso nuo mano nuotaikos 4. Turi pasitikrinti pas gydytoją. Ką tu prieš tai jauti? Labai bijau, kad bus kas nors blogai su mano sveikata Kas turi būti, tas ir bus Aš noriai bendrauju su savo gydytoju.

Ar tave sudomintu kelionė po Himalajus? Aš mieliau praleisčiau laiką pliaže (Turima omenį Vasarą) Visada, jei gera kompanija Man tai atrodo per daug pavojinga 6. Baik sakinį: „Prieš eidamas (-a) miegoti aš...“ Galvoju apie praėjusią dieną Patikrinu užraktus Tikuosi, kad man neprisisapnuos košmarai 7. Kaip reaguoji sužinojęs (-usi) apie lėktuvo katastrofą? Džiaugiuosi kad manęs ten nebuvo Galvoju spie aukas Pasidarau tarsi nesavas.

7-11 taškų Tu žiūri į gyvenimą optimistiškai, ir niekas negali tavęs išgąsdinti. Bet nepamirški, kad atsargumas gyvenime padės tau išsisukti iš sunkios padėties ir išvengti blogybių. 12-16 taškų Tu kontruoluoji savo baimės ir daug dalykų priimi ramiai.

  • Etika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2996 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (646 žodžiai)
  • Justas
  • Baimė skaidrės
    10 - 8 balsai (-ų)
Baimė skaidrės. (2015 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/baime-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 02:39
×