Bakterijų paplitimo nustatymas


Bakteriju paplitimas. Agaro milteliai. Mikroorganizmu nustatymas ore. Mikroorganozmu paplitimas. Skaidres apie bakterijas. Mikroorganizmų paplitimas ore. Temperatūros įtakos mielių fermentacijos reakcijos greičiui tyrimas. Mikroorganizmu plitimas per gyvunus. Mikroorganizmų paplitimas. Sukele bakterijos.

Bakterijos- vienaląsčių mikroorganizmų grupė; gyvena ore, vandenyje, dirvožemyje, augaluose, gyvūnuose; tiesių ar vingiuotų lazdelių, rutulio formos; mineralizuoja org. Junginius, sukelia augalų, žmogaus ir gyvūnų ligas. Hipotezė: kambario dulkėse yra daugiau bakterijų negu ore, žemėse, vabzdžiuose.

Junginius, sukelia augalų, žmogaus ir darbo eiga: paruošiame maitinamąją terpę iš sultinio, vandens ir agaro miltelių. Ją supilstomepo savaitės apžiūrime savo bakterijų pasėlius, uišvada: hipotezė pasitvirtino- daygiausiai iš tirtų objektų įvairių bakterijų yra kambario dulkėse. Vienos rūšies bakterijas nešioja atskiri vabzdžiai, lauko žemėse bakterijų nėra labai daug, jos taip pat dažniausiai yra vienos rūšies. Mūsų kambario ore yra taipogi gana daug bakterijų. Mano tirtame ore jų buvo net trys skirtingos rūšys.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (229 žodžiai)
  • Mokykla
  • Bakterijų paplitimo nustatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Bakterijų paplitimo nustatymas. (2011 m. Liepos 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/bakteriju-paplitimo-nustatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 23:51
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo