Baldai praktika


Įvadas. Įmonės misija. Įmonės vizija. Įmonės tikslai. Įmonės strategija. Darbo saugos reikalavimai įmonėje. Teisinė įmonės aplinka. Įstatai. Kokybės standartai. Įmonės valdynas, padaliniai, oraganizacinė struktūra. Prekės pateikimo vartotojui sprendimai, pardavimo planavimas,. Pardavimo procesas. Prekės pateikimo vartotojui sprendimai. Pardavimo planavimas. Pardavimo procesas. Įėjimo į užsienio rinkas būdai, tarpininkų ir partnerių parinkimo kriterijai. Įėjimo į užsienio rinkas būdai. Tarpininkų ir partnerių parinkimo kriterijai. Tarptautinio vadybininko veiksmai n rinkoje. UAB „x“ EKSPORTAS. Išvados ir siūlymai. Literatūros šaltiniai.

UAB „ x“ yra jauna įmonė įsikūrusi Visagino savivaldybėje. Pagrindinė jos veikla baldų gamyba ir pardavimas. Įmonė gamina baldus iš aukštos kokybės ąžuolo, beržo masyvo, taip pat baldus, faneruotus brangių veislių lukštu, naudojant pažangias technologijas ir geriausias apdailos medžiagas. Įmonė turi gana nedidelią patirtį, tačiau turi dideli pontencialą ir jo panaudojimą baldų gamybos ir pardavimų versle ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Šiame darbe aprašysiu apie UAB „x“ baldų gamybą ir realizuojamą produkciją. Praktikos metu susipažinau su įmonės veikla, įmonėje veikiančiais įstatymais. Taip pat susipažinau su darbais įmonėje.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (2578 žodžiai)
  • Kolegija
  • Irius
  • Baldai praktika
    10 - 3 balsai (-ų)
Baldai praktika. (2014 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/baldai-praktika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 10:34
×