Baldų gamyba konstravimas


Technologijų projektas.

Baldų gamyba su brėžiniais. Gaminio aprašymas. Gaminys. Kėdė vaikų darželiui. Kavos staliukas „BERTA“. TV staliukas. Biuro stalas.


Kėdutės gaminamos iš pušies pagal ikimokyklinių įstaigų higienos normas. Kėdutės gaminamos pagal aukšį ( nuo 200mm. iki 360mm. dydžio). Dengiamos netoksiškais lakais, skirtais vaikų baldams. Saugi, patikima konstrukcija atlaiko ir tėvelių svorį.

Kavos staliukas su lentyna yra iš ąžuolo masyvo pagamintas baldas.. Tai itin patvarus ir kokybiškas baldas. Ąžuolas – puikus pasirinkimas, ieškančiam solidaus grožio, šilumos ir jaukumo.

Kompaktiškas ir funkcionalus TV staliukas su dviem stalčiais. Jis pagamintas iš šviesios spalvos MDF plokščių. Lengvai ras vietą jūsų namuose ir itin naudingas baldas. Pagal jūsų individualų poreikį ar mūsų pasiūlyta sprendimą pagaminsime baldus: nuo menkiausio standartinio gaminio iki kruopštaus ir atsakingo darbo reikalaujančio projekto.

Iš natūralios medienos gaminamas biuro stalas yra jauki ir stilinga interjero detalė. Gamybai naudojama šviesia spalva ir išskirtine tekstūra pasižyminti pušies mediena. Ji yra padengta laku.

Baldų gamyba konstravimas. (2014 m. Birželio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/baldu-gamyba-konstravimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:29