Baldų gamyba verslo planas Balduva


Verslo plano santrauka. Bendras verslo idėjos aprašymas. Įmonės tikslai. Produkto aprašymas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Pardavimų prognozė. Reklama. Kainų nustatymas. Kainų politika. Gamyba. Vadyba. Darbuotojai. Darbuotojų darbo užmokestis. Veiklos sąnaudos. Finansinis planas. Reikiamos lėšos ir jų naudojimas. Pardavimo prognozė. Rizikos veiksniai. Nenuostolingumo taško analizė.

Kadangi šiandieninė baldų gamybos rinka yra perpildyta įvairaus profilio paslaugas teikiančiomis bei plataus asortimento produkciją gaminančiomis įvairaus dydžio įmonėmis, todėl vartotojams gan sunku pasirinkti aukštos kokybės už prieinamą kainą norimo dizaino baldus. Vartotojų poreikiai nuolat auga ir jų nebedomina standartinio dizaino, prastos kokybės nors ir pigesni baldai. Vartotojai linkę rinktis išskirtinius, modernaus dizaino, kokybiškus, atitinkančius jų poreikius bei pritaikytus pagal vietą, nors ir brangesnius baldus.

Žinant, kad prieškambariai gali būti labai įvairaus dydžio ir dažniausiai yra sunku pritaikyti juose standartinius prieškambario baldus, nusprendėme sukurti nestandartinių prieškambario baldų įmonės verslo idėjos įgyvendinimo planą. Norint sėkmingai įgyvendinti nestandartinių baldų gamybos verslo idėją, reikia būti ne tik gerai ištyrinėjus rinką, susipažinus su vartotojų poreikiais bei potencialiais konkurentais, bet ir sugebėti sėkmingai planuoti, organizuoti, valdyti bei kontroliuoti savo įmonės veiklą, kad ne tik klientai liktų patenkinti kokybiška ir jų poreikius atitinkančia produkcija, bet ir įmonė dirbtų pelningai, bei pasiektų kasmet vis didesnį pelną.

Mūsų planuojamos steigti vidutinio dydžio uždarosios akcinės bendrovės (toliau UAB) ,,Balduva“ tikslas pasiūlyti klientams aukštos kokybės, modernaus dizaino atitinkančius individualius klientų poreikius ir už prieinamą kainą prieškambario baldus: prieškambario spintas bei dviejų lygių ištraukiamas batų dėžes. Klientai turės galimybę pasinaudoti profesionalaus dizainerio paslaugomis, kuris padės susikurti norimo baldo viziją bei patars, kaip racionaliai išnaudoti vietą, kurioje stovės mūsų pagaminti prieškambario baldai. Mūsų planuojamo verslo tikslas ne tik kuo kokybiškiau patenkinti klientų poreikius, bet ir su laiku tobulinant technologijas bei plečiant prekių asortimentą, įsitvirtinti nestandartinių baldų gamybos rinkoje bei siekti kuo didesnio įmonės pelningumo.

UAB ,,Balduvos“, ketinamos įsikurti 2014 m. liepos mėnesį, produkcija bus gaminama iš laminuotos drožlių plokštės bei iš drėgmei atsparios plokštės, kuri ypatingai yra tinkama batų dėžių gamybai. Mūsų įmonė sieks teikti vartotojui kuo aukštesnės kokybės paslaugas ne tik gaminant baldus pagal individualius klientų užsakymus, bet ir juos pristatant į kliento namus, surenkant bei pastatant reikiamoje vietoje užsakovo namuose. Be to, mūsų produkcijai bus suteikiamos garantijos pagal vartotojų teisių įstatymą.

UAB ,,Balduva“ gaminami nestandartiniai prieškambario baldai yra orientuoti į plačiosios vidutines pajamas gaunančios visuomenės, tiek jaunimo, tiek ir į vyresnės kartos klientų poreikius, atsižvelgiant taip pat ir į baldų kokybės bei kainos santykį. Kadangi baldai bus gaminami pagal individualius užsakymus, todėl stengsimės atsižvelgti į kiekvieno kliento poreikius.

Kadangi ne tik Kaune, kur ir ketiname steigti savo įmonę, bet ir visos Lietuvos mastu, parduodami pagrinde tik standartiniai prieškambario baldai, o nestandartinių baldų gamyba užsiimančių individualių įmonių yra ne tiek ir daug, todėl tikimės be didelio konkurentų spaudimo sėkmingai išplėtoti savo verslą ne tik Kauno mieste, bet ir visame regione, o ateityje gal būt net gi ir visoje Lietuvoje ar už jos ribų. Mūsų pranašumas prieš konkurentus yra tas, jog ketiname verstis ne tiek masine gamyba, kiek gamyba pagal individualius klientų pageidavimus. Taip pat planuojame tiekti savo originalius prieškambario baldus bendrovėms besiverčiančioms tiek mažmenine, tiek ir didmenine baldų prekyba. Manome, jog patogioje ir klientams lengvai pasiekiamoje Kauno vietoje įsikūrusi mūsų įmonė be didelės konkurencijos galės sėkmingai plėtoti nestandartinių baldų gamybą bei jų prekybą.

Kaip žinia, praktiškai visų įmonių veiklos sėkmę lemia jų vadovo kvalifikacija bei kompetencija, gebėjimas tinkamai vadovauti, geri, kolegialūs santykiai su darbuotojais. Net neabejojame UAB ,,Balduva“ vadovo vadybine patirtimi bei kompetencija. Mūsų steigiamos įmonės vadovas turi daugiametę patirtį, kaip vienos iš stambių standartinių baldų gamyklos pirkimų ir pardavimų vadybininkas. Jis turi profesinį staliaus išsilavinimą, bei yra baigęs aukštąjį prekybos vadybininko išsilavinimą. Nuolat domisi vadybos bei stalystės naujovėmis, dalyvaudamas įvairiuose kursuose ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu bendradarbiaujant su užsienio nestandartinius baldus gaminančiomis įmonėmis.

Planuojama įmonei steigti reikalinga pradinė kapitalo suma siektų maždaug 149 tūkst. litų, iš kurių nuosavos lėšos sudarys apie 84 tūkst. litų, banko paskola – 15 tūkst. litų, lizingas – 50 tūkst. litų. Turimas tiek nuosavas, tiek ir skolintas kapitalas bus panaudoti įrengimų (124000 Lt), transporto priemonės (20000 Lt) bei žaliavų (5042 Lt) įsigijimui. Pastatą įmonės veiklai nuomosime, todėl papildomų lėšų pastato įsigijimui nereikia.

  • Microsoft Word 209 KB
  • 2015 m.
  • 33 puslapiai (8937 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nijolė
  • Baldų gamyba verslo planas Balduva
    10 - 8 balsai (-ų)
Baldų gamyba verslo planas Balduva. (2015 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/baldu-gamyba-verslo-planas-balduva.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 13:10
×
114 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo