Baldų gamyba verslo planas


Baldų gamybos verslo planas. Verslo planas baldu gamyba. Baldu imones verslo planas. Baldu gamybos imones verslo planas. Baldu pardavimo verslo planas. Baldu gamybos veiklos planavimas. Verslo planas baldu imones. Uab baldai verslo planas. Baldu planai. Verslo planas apie baldus.

Projekto santrauka. Projekto poreikis. Projekto pagrindimas. Konkurencinė aplinka. Projekto igyvendinimo prielaidos. Įmonės juridinė forma. Rinkodara. Produkto aprašymas. Vartotojai. Rinkodaros strategija. Gamyba. Projekto įgyvendinimo vieta. Ilgalaikis turtas. Projekto veikla. Trumpalaikis turtas. Produkto savikaina. Vadyba. Veiklos sąnaudos. Žmogiskieji ištekliai. Administravimo schema. Finansavimas. Projekto išteklių poreikis. Fianasavimo šaltiniai. Pardavimo apimčių ir pajamų prognozė. Planuojamas pelnas. Projekto ekonominis pagrindimas. Rizika.

Ateityje planuojame plėsti savo veikla ne tik Lietuvos apylinkėse, bet ir stengsimės patraukti potencialius klientus ir užsakovus iš kitų šalių.

Įsteigėme įmonę UAB ,,DartTom“ , kuri gamins medinius stalus iš pūšies ir uosio. Įmonės įstatinis kapitalas 60 000Lt. Taip pat įmonės steigimui imsime trumpalaikę paskolą, kurią planuojame gražinti per pirmus įmonės veiklos metus.

Projekto atitikimas žemės ir maisto ūkio, bei kaimo plėtros politikos tikslus

Medieną stalų gamybai įsigysime iš vietos ūkininkų ir kitų miško savininkų taip palaikytume ūkininkų pajamas.

Gaunamą produkciją sieksime pritaikyti gamybos poreikiams ir sieksime gamybos pelningumo. Tikimės, kad mūsų įmonės veikla prisidės prie Lietuvos žmonių ir miškų ūkio konkurencingumo išlaikymo ateityje.

Įkūrus mūsų patalpas kaimo vietovėse žmonėms atsirastu darbo, būtų iš ko užsidirbti ir pragyventi, tai būtų vienas iš pragyvenimo šaltinių. Tuo tarpu gerėtu ir kaimo vietovės įvaizdis.

Kaimo vietovėse plėsti savo veiklą, tuo pačiu metu inešant daugiau įvairumo į kaimo vietovę. Tapti labiau konkurencinagais rinkoje.

Pagrinidiniai įmonės konkurentai yra kiti baldų gamintojai,tokios kaip: Magrės baldai, Nemuno baldai, Minijos baldai. Šios įmonės yra laikomos stipriais konkurentais, turinčios patirties ir pastovių klientų, tačiau UAB „DarTom“, nors ir naujai pradedanti savo veiklą, taip pat yra perspektyvi įmonė, kadangi ji į rinką ateina su savimi atsinešdama naujų verslo idėjų, sugebėjimą efektyviai bei organizuotai dirbti.

5. Neturime įsiskolinimų Lietuvos Respublikos valstybės biudžetui ir valstybinio socialinio draudimo fondui.

7. Mūsų nekilnojamo turto patalpos yra įsigytos nuomos tvarka, ne trumpesniam kaip 7metų laikotarpiui, nuo paramos sutarties pasirašymo dienos. Nekilnojamo turto naudojimosi sutartis yra įregistruota nekilnojamojo turto registre.

8. Mes įsipareigojames apdrausti turtą, kuriam įsygyti ar sukurti bus panaudota parama ne trumpesniam kaip 5-erių metų laikotarpiui.

Įkurti naują veiklą kaimo vietovėje, padėti kaimo žmonėms užsidirbti pinigų pragyvenimui ir kad tai būtų naudinga abiejoms pusėms, tiek mums, tiek darbuotojams.

9. Tinkamumo gauti paramą pagal Priemonę kriterijai, taikomi pareiškėjui, nurodytam Taisyklių 6.1 punkte, pirmajame projekto vertinimo etape:

14.2.1. kompiuterinė ir programinė įranga, pramoniniai spausdintuvai, daugiafunkciai spausdinimo prietaisai;

17.2. trumpalaikio turto įsigijimo išlaidos, išskyrus naujų statybinių medžiagų įsigijimo išlaidas;

Šiais laikais vis daugiau žmonių įkūrinėja sodybas ir steigia kaimo turizmo sodybas, todėl didėja paklausa lauko reikmėms į kurias įeina stalai. Mūsų gaminami stalai yra iš kokybiškos medienos ir kaina yra paklausi rinkoje. Taip pat mūsų stalai yra naujo dizaino,kuris pagal prognozes traukia klientų dėmesį. Šie mediniai stalai ypač tinka klasikiniam interjerui. Kokybiška stalo mediena ir jos apdaila suteikia ne tik pačiam baldui, bet ir visai aplinkai išskirtinumo pojūtį. Taip pat Galime paruošti ir įvairių dydžių medinius lauko stalus pagal Jūsų užsakymą. Neabejotinas laku dengtų stalų privalumas – kieta paviršiaus danga ir ilgalaikiškumas.

Pagrindiniai mūsų klientai yra kaimo turizmo įmonės, bet užsakymų gauname ir iš klientų kurie neužsiima kaimo veikla.

Lietuvos rinkoje yra nemažai įmonių gaminančių medinius lauko stalus. Žmonės vis dažniau atsižvelgia ne tik į rinkoje esančias gaminių kainas, bet vis didesnį dėmesį skiria gaminio kokybei. Taip pat vis didesnę Lietuvos rinkos dalį užima Lietuvoje pagaminti stalai, o ne iš užsienio vežama produkcija.

  • Microsoft Word 86 KB
  • 2016 m.
  • 35 puslapiai (5692 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Baldų gamyba verslo planas
    9 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Baldų gamyba verslo planas. (2012 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/baldu-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:24
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo