Baldų gamybos įmonės kūrimas Lietuvoje


Apie „Satyra“. Įmonės charakteristika. Verslo tikslai ir galimybės. Marketingas. Konkurencija. Konkurentų analizė. Pardavimo strategija. Reklama. Gaminio techninis aprašymas. Gaminio detalių skaičiavimo žiniaraštis. Materialinių sąnaudų skaičiavimo žiniaraštis. Atliekų įvertinimo žiniaraštis. Įrenginių elektros energijos sunaudojimo žiniaraštis. Energetinių sąnaudų skaičiavimo žiniaraštis. Darbo imlumo gaminiui nustatymo žiniaraštis. Įkainio gaminiui nustatymo žiniaraštis. Gaminio savikainos žiniaraštis. Ekonominių projekto rodiklių žiniaraštis.


Baldų gamybos verslas Lietuvoje labai populiarus. Tai yra gan perspektyvu, kadangi baldų paklausa mūsų krašte visais laikais buvo pakankamai didelė. Jono Pupalaigio individuali įmonė „magam“ šiuo metu gamina spinteles „Žyrukas“. Gaminiai patrauks klientus mažesne rinkos kaina ir gera kokybeĮmonės veiklą planuojama pradėti 2018-08-02 dieną. Įmonėje dirbs 14 kvalifikuotų darbuotojų. Įmonės vadovas būsiu aš pats. Tai pat kartu dirbs mano dendrakursiai, įvairiuos darbus pasiskistysime patys, trūkstamus darbuotojus pasisamdysime.

Įmonė nėra paveldėta, ar perimta iš kito asmens. Įdėją sugalvojau pats, remdamasis kitų firmų gaminamais gaminiais, jų poreikiu, kaštų kainomis ir t.t. Įmonei atidaryti bus skirtos asmeninės santaupos iš rpieš tai buvusio darbo. Firma projektuos, gamins ir prekiaus įvairiomis spintelėmis, šiuo metu turime tik pirmą, pavyzdinę spintelę „Žyrukas“. Įvairaus tipo plokštę pirksime iš firmos „Komeksimas“, geografiniu atžvilgiu ji mums arčiause, taip sutaupysime laiko.

Pagrindinis įmonės tikslas gaminti išskirtinio stiliaus ir kokybės universalias spinteles, įsitvirtinti rinkoje, suteikti naujų darbo vietų, siekti maksimalaus pelno. Su tikslais bus supažindintas įmonės kolektyvas, kad darbas vyktų sklandžiai. Ateityje plaunuosime skverbtis ir į baldų rinką su dažmonais fasadais.

Rinkoje yra daug vartotojų kuriems reikalingi mūsų gaminiai. Rinkos dalį sudarytų visi gyventojai tiek vyrai, tiek moterys. Siekiant sužinoti gaminių paklausą rinką analizuosime asmenine apklausa. Bus pagaminti parodomieji baldai. Gaminiai bus demonstruojami viešai mugėse, turguose, bus parodyta kokios aukštos kokybės gali būti įvairios formos ar tipo spintelės. Taip žmonės turės galimybę išbandyti gaminius.

Konkurentų tokią pat ar panašią veiklą yra daug. Visi jie turi didelį pranašumą, nes jos jau įsitvirtinusios rinkoje, užema tam tikrą rinkos dalį ir turi daugiau patirties savo veikloje, beto yra gana populiarios ir žinomos, turi gerą reklamą. Todel konkuruoti bus nelengva.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1686 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Baldų gamybos įmonės kūrimas Lietuvoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Baldų gamybos įmonės kūrimas Lietuvoje. (2018 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/baldu-gamybos-imones-kurimas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 23 d. 21:11
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!