Baldų įmonės „Pūkelis“ verslo planas


Įvadas. Įmonės charakteristika. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Klientai. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimų strategija. Reklama. Prekyba. Prekybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Rizikos veiksniai. Rizika susijusi su išoriniais veiksniais. Vadyba. Savininkai bei darbuotojai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Literatūros sąrašas.

Verslo idėja – tai pagrindinė mintis, kaip sukurti verslą. Tai verslo kūrimo pradžia. Steigėjas pirmiausia turėtų įsivertinti gebėjimus ir įgūdžius idėjai įgyvendinti. Po to būtų pravartu įvertinti verslo idėją, ar ji yra reali ir perspektyvi. Tokiam įvertinimui tiktų atsakyti į šiuos klausimus:

Ar palanki Lietuvos įstatyminė bazė verslo idėjai įgyvendinti?

Ar bus galima gauti visus veiklai vykdyti būtinus valstybės institucijų leidimus?

Ar paslauga (vežti krovinius) turės paklausą rinkoje?

Jeigu reikės papildomo finansavimo, ar bus įmanoma patenkinti visus bankų keliamus reikalavimus?

Yra galimi du verslo steigimo būdai. Vienas jų – steigti įmonę, kuri savo veiklos rinkoje neturėtų konkurentų arba jų turėtų nedaug. Tačiau tai labai brangus ir rizikingas dalykas, nes konkurentai yra įsitvirtinę rinkoje ir turi didelę patirtį. Be to, tokiam verslui pradėti reikalingos labai didelės investicijos. Antras būdas – steigti įmonę, kuri, nors ir turėtų daugiau konkurentų, tačiau turėtų ir geresnes sąlygas atsirasti bei plėstis.

2.1 Įmonės aprašymas

2013 gruodžio 16 dieną įregistruota individuali įmonė „Pūkelis“ Trakų miesto savivaldybėje. Planuojama, kad įmonė savo veiklą pradės 2014m. vasario 20dieną. Ši įmonė prekiaus aukščiausios kokybės baldais.

Įmonę steigiu dėl savęs. Noriu būti nepriklausomas, sukurti naujas darbo vietas.

Įmonėje bus parduodamos tik aukštos kokybės baldai. Tai yra svarbiausias komponentas, keliantis parduotuvės prestižą

Misija: didinti įmonės žinomumą ir vertę, tiekiant kokybiškas paslaugas bei

2.3 Paslaugos aprašymas

Stipriausias konkurentas yra baldų parduotuvė „Trakų baldai“, ten aukštesnės kainos, bet darbų kokybė puiki. Vartotojai turėtų pas mus daugiau apsilankyti, kadangi mūsų kainos žemesnės, tačiau aukšta darbų kokybė.

3.4 Marketingo planas

Ištirdamas konkurentus ir žinodamas jų silpnąsias puses, pasirinkau prekės tobulinimo koncepcija. Savo prekes tobulindami siūlysime savo klientams naujausius, madingiausius baldus, kuriuos stengsis įsiūlyti dizaineris – konsultantas. Jis ne tik seks naujoves, bet ir konsultuos klientus, dėl medžiagos, spalvos, kad baldas tiktų kliento norimam būstui.

Taigi kainas nustatėme atsižvelgdami į konkurentų ir norėdami padidinti kuo didesnį pardavimų apimtį.

3.6 Pardavimo strategija

Medžiagos bus sandėliuojamos tam paskirtoje vietoje, tai yra rekonstruotas patalpos, kuriose laikysime žaliavas.

  • Microsoft Word 68 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (2143 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dominykas
  • Baldų įmonės „Pūkelis“ verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Baldų įmonės „Pūkelis“ verslo planas. (2015 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/baldu-imones-pukelis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 17:52
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo