Baldų kompanijos valdymo analizė


Įvadas. Teorinė dalis. Vadybos sąvokos. Vadybos funkcijos. Vadybos funkcijų samprata. Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas. Kontrolė. Praktinė dalis. Uab „x“ baldų kompanijos charakteristika. Uab „x“ baldų kompanijos sudėtis. Uab „x“ baldų kompanijos tikslai. Uab „x“ principai kokybės ir aplinkos saugos srityse. Uab „x“ konkurencija. Swot analizė. Išvados. Literatūra.

Bendrija, su kuria pirmiausia susiduria žmogus, yra šeima. Vėliau jis suvokia esant ir kitas žmonių bendrijas: tautą, kaimynus, draugus, ikimokyklines įstaigas, valstybę, bet būtinybė susipažinti su vadybos pagrindais iškyla tik renkantis profesiją, darbą. Tai atsitinka todėl, kad nėra labai daug darbų, kuriuos žmogus gali atlikti vienas, nedalyvaujant kitiems. Dauguma gi darbų šiais laikais atliekama kelių ar daugiau žmonių bendromis pastangomis. Todėl, renkantis darbą, kuriam teks skirti apie ketvirtadalį gyvenimo laiko, reikia žinoti ne tik ką, kokius veiksnius, naudojantis kokiais įrankiais reikės daryti, bet ir kaip bei su kuo teks bendradarbiauti.

Pažintį su vadyba pradėjome nuo darbo ir dėl to, kad būtent renkantis darbą, jau būtina žinoti apie bendro darbo valdymą, ir dėl to, kad vadybos, kaip mokslo, pagrindai buvo padėti nagrinėjant bendrą darbą pramonės įmonėse. Bet ar vien tik bendrijoje, sukurtose darbui, reikia vadovautis vadybos pagrindais? Žinoma, ne. Juos reikia žinoti ir jais remtis visose organizacijose, nes vadyba yra visokių organizacijų visuminis valdymas, o organizacija – žmonių bendrija, siekianti vieno tikslo.

Darbo objektas – UAB „x“ baldų kompanija.

Darbo tikslas – atlikti UAB „x“ baldų kompanijos valdymo analizę.

Uždaviniai:

1.Pagrindinių sąvokų pateikimo analizė;

2.Teorinės medžiagos analizė;

3.Pateikti UAB „x“ baldų kompanijos charakteristiką;

4.Išanalizuoti UAB „x“ baldų kompanijos valdymo organizavimą;

5.Atlikti UAB „x“ baldų kompanijos SWOT analizę;

6.Iš gautų rezultatų pateikti išvadas ir rekomendacijas.

Darbo atlikimo metodai:

-Literatūros analizė;

-Įmonės dokumentų analizė.

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (2375 žodžiai)
  • Diana
  • Baldų kompanijos valdymo analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Baldų kompanijos valdymo analizė. (2013 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/baldu-kompanijos-valdymo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 16:50
×